Epic Games Ödüllerine Nereden Bakılır? Epic Kaç TL Yatmış Nasıl Öğrenilir?

Merhabalar değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere Epic Games hesaba kaç TL yatmış, ödüller bölümüne nereden bakılır onu göstereceğiz.

Steam’ın en büyük rakiplerinden kabul edilen Epic Games’te bazı zamanlar kullanıcılar ödül kazanabiliyor. Epic Games kullanıcıların satın aldığı oyunlara göre veya promosyon etkinliklerine göre bazen ödüller dağıtabiliyor. Bu ödülleri TL bakiye cinsinden dağıtmaktadır. Fakat dediğimiz gibi ödüllerden faydalanmak için hesapta harcama yapmanız gerekiyor. Genelde harcanan miktarın %5’i ödül olarak bakiyeye ekleniyor. Örnek vermek gerekirse siz diyelim ki 1000 TL’lik bir oyun satın aldınız. Epic Games sizlere 1000’in %5’i olan 50 TL’yi ödül olarak bakiyenize ekliyor. İşte bunları biriktirerek kendinize tekrardan oyun satın alabiliyorsunuz. Şimdi Epic Games ödüllerinizi nasıl görebilirsiniz, hesabınıza kaç lira yatmış nasıl bakabilirsiniz onu anlatalım.

Epic Games Ödüllerine Nasıl Bakılır? (Epic Ödülleri Bakiyesi Öğrenme)

1-) Epic ödülleri bakiyenize bakmak için öncelikle bilgisayarımızdan Epic Games uygulamasını açıyoruz. Yani Epic Games Launcher’a giriyoruz. Ardından sağ üst taraftaki profil baş harfimize tıklıyoruz. Veya harf yazmıyorsa logoya tıklıyoruz. Ardından aşağıda gördüğünüz gibi “Epic Ödülleri” kısmı gözükecek, oraya basıyoruz.

2-) Sonrasında internet tarayıcısından aşağıdaki gibi “Epic Ödülleri” sayfası karşımıza çıkacaktır. İşte burada bakiyenizde kaç TL Epic Ödülü var hepsi görülmektedir.

3-) Bizde hiç Epic Ödülü bulunmadığı için hesabımızda 0 TL yazıyor. Fakat siz daha önceden Epic Games üzerinden oyun satın aldıysanız veya promosyon kazandıysanız hepsi burada ödül olarak gözükür. Ardından ödülleri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Bu şekilde Epic Games ödülleri bakiyenize göz atabilirsiniz. Bu arada kazanılan Epic ödülleri alındığı tarihten itibaren 25 ay sonra sona ermektedir.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir