Erşan Kuneri Dizisinin Bölümlerinin İsimleri Nelerdir? Hangi Film Hangi Bölümde?

Selamlar değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere Erşan Kuneri dizisinin tüm bölümlerinin isimleri nelerdir onu yazacağız.

Erşan Kuneri 13 Mayıs’ta Netflix’te yayınlanmaya başladı. Dizinin ilk sezonu toplam 8 bölüm ve 8 ayrı filmden oluşmaktadır. Daha doğrusu 7 ayrı filmden oluşuyor. 1 film 2 bölüme yayıldı da diyebiliriz. Çünkü Cem Yılmaz bir röportajında 1 filmin 2’ye bölündüğünü 2 ayrı bölümde yayınlandığını aktarmıştı diye hatırlıyoruz fakat yanlış da olabilir. Öncelikle şunu belirtelim ki Erşan Kuneri dizisinin tüm bölümleri ayrı birer film niteliğindedir. Yani toplam 8 bölüm 8 filmden (7+1 film) oluşuyor diyebiliriz. Şimdi dizinin tüm bölümlerinin isimleri nedir onu yazalım. Ayrıca hangi bölüm kaç dakika sürüyor onu da yazmış olalım.

Erşan Kuneri Bölüm İsimleri Nelerdir? Hangi Film Hangi Bölüm?

  • Kuru Murad : 1. Bölüm (57 dakika sürüyor)
  • Ebenin Avı : 2. Bölüm (45 dakika sürüyor)
  • Kooperatif Kemal : 3. Bölüm (49 dakika sürüyor)
  • Kötü Mal : 4. Bölüm (48 dakika sürüyor)
  • Faqbâdi : 5. Bölüm (50 dakika sürüyor)
  • Blue Box : 6. Bölüm (39 dakika sürüyor)
  • Er-Man : 7. Bölüm (43 dakika sürüyor)
  • Doyamadım : 8. Bölüm (50 dakika sürüyor)

Erşan Kuneri bölüm isimleri bu şekildedir. Bu bölümler ayrı ayrı birer filmdir. Fakat büyük bir ihtimalle Blue Box ve Er-Man devam filmleridir. Yani ikisi de süper kahramandan bahsediyor. Dediğimiz gibi büyük bir ihtimalle 6. ve 7. bölümler aynı filmi konu alıyor. Yani ikisi de süper kahraman konusunu ele almaktadır. Diğer bölümler ise aynı birer filmdir. Her bölüm farklı konuyu ele almaktadır. Sosyal medyada bazı bölümler bazı kullanıcılar tarafından oldukça beğeni toplamıştır. Örneğin bu bölümlerden en beğenilenlerinden birisi Kooperatif Kemal filmidir. Kooperatif Kemal’de film bir Anadolu köyünde geçmektedir. Burada Erşan Kuneri, misafir öğretmen rolündedir.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir