Eski Türk Dizileri Yayınlayan Televizyon Kanalları Frekansları

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere eski Türk dizileri yayınlayan tüm televizyon kanallarının isimlerini ve frekans bilgilerini paylaşacağız.Herkese şimdiden iyi seyirler dileriz.

Eğer eski Türk dizilerini televizyondan izlemek istiyorum diyorsanız sakın üzülmeyin.Sizlere göre bir sürü eski Türk dizisi yayınlayan televizyon kanalları var.Bu kanallar tabii ki ünlü kanallar değil ama yayınladıkları dizilere göre gayet beğeneceğiniz kanallardır.

Şimdi lafı uzatmadan ücretsiz eski Türk dizileri yayınlayan televizyon kanallarının isimlerine ve frekanslarına geçelim;

==> Teve 2;

Uydu: Türksat 4A
Frekans: 120343
Polarizasyon: V – Dikey
Sembol Oranı: 275005
Fec Değeri: 5/6

Teve 2 kanalında şuanda hafta içi hergün saat 3 de doktorlar dizisi var.Ek olarak kanalda yaprak dökümü,kanıt,akasya durağı ve adını feriha koydum gibi birçok eski Türk dizisi de yayınlanıyor.

==> Planet Türk TV;

Uydu: Türksat 3A
Frekans: 11558
Polarizasyon: V – Dikey
Sembol Oranı: 30000
Fec Değeri: 2/3

Planet Türk kanalında eski Türk dizilerine ve filmlerine rastlayabilirsiniz.Planet Türk kanalının sitesinden haftalık yayın akışına bakabilirsiniz.

==> A2;

Uydu: Türksat 4A
Frekans: 12053
Polarizasyon: H – Yatay
Sembol Oranı: 27500
Fec Değeri: 5/6

Atv’nin yeni kanalı a2 eski Türk dizilerini yayınlayama başladı.Bunların arasında ezel,adanalı,sıla gibi bir çok eski efsane dizi yer almaktadır.

Şimdilik bu kadar.İlerleyen zamanlarda yeni kanallar keşfedersek konumuza ekleyeceğiz.Sizlerin de bildiği eski Türk dizisi yayınlayan kanallar varsa yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir