Forum İstanbul’da Carrefour Var mı?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Forum İstanbul’da CarrefourSA marketi var mı yok mu onu paylaşacağız.

Türkiye’nin ve İstanbul’un en büyük AVM’lerinden birisi Forum İstanbul’dur. Metro durağına çok yakın olduğu için genellikle vatandaşların uğrak mekanlarından birisidir. Forum İstanbul’da CarrefourSA marketi var mı merak ediliyor. Genelde AVM’lerde en az 1 market bulunur. Peki, Bayrampaşa’daki Forum İstanbul AVM’sinde Carrefour var mı? Varsa nerededir, nasıl ulaşılır? Tüm cevaplar kısaca sizlerle…

Forum İstanbul AVM’de CarrefourSA Var mı?

Forum İstanbul’da Carrefour bulunmaktadır.

Forum İstanbul’un resmi web sitesindeki bilgiye göre AVM’de CarrefourSA marketi yer almaktadır. Sizler de “www.forumistanbul.com.tr/magazalar” adresine girerek Forum İstanbul’da hangi mağazalar var hangi mağazalar yok öğrenebilirsiniz. Dediğimiz gibi Forum İstanbul AVM’sinde Carrefour vardır. Büyük ihtimalle AVM’nin alt katında yer alıyordur. Çünkü genelde marketler AVM’lerin en alt katlarında bulunuyor. Siz yine de forum içerisinde güvenlikçilere sorarak Carrefour’un AVM içinde hangi katta olduğunu öğrenebilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Forum İstanbul Carrefour’a Nasıl Gidilir?

Forum İstanbul’a Atatürk Havalimanı – Aksaray Metro hattına (M1 hattı) binip Kocatepe durağında inerek ulaşabilirsiniz. Bu metro hattı M1 metro hattı olarak geçmektedir. Yani Forum İstanbul AVM, M1 metrosunun Kocatepe durağında hemen çıkışta yer almaktadır. AVM’nin içerisine girerek Carrefour’a ulaşabilirsiniz. Carrefour AVM’de büyük ihtimalle alt katta bulunuyor. Siz yine de görevli ve danışman kişilere sorarak yerini tam öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir