Forum İstanbul’da Decathlon Var mı?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Forum İstanbul AVM’sinde Decathlon mağazası var mı yok mu onu anlatacağız.

Forum İstanbul, Türkiye’nin en büyük AVM’lerinden birisidir. Her gün binlerce vatandaşın ziyaret ettiği Forum İstanbul AVM’sinde Decathlon var mı merak konusu oldu. Şimdi sizlere kısaca hakkında bilgi verelim.

Forum İstanbul AVM’de Decathlon Var mı Yok mu?

Forum İstanbul’da Decathlon bulunuyor.

Forum İstanbul’un resmi web sitesini incelediğimizde AVM’de Decathlon’un yer aldığını görebiliyoruz. Sizler de “www.forumistanbul.com.tr/magazalar” buradaki siteye girerek Forum İstanbul’da hangi mağazaların olup hangilerinin olmadıklarını görebilirsiniz. Decathlon, birçok spor malzemesinin, spor eşyasının yer aldığı bir mağazadır. İçerisinde spor ile alakalı her türlü ekipmanı bulabilirsiniz.

Decathlon, Forum İstanbul AVM’sinin zemin katında yer almaktadır. Yine de AVM gittiğinizde görevliye veya danışmana Decathlon’un hangi katta olduğunu sorabilirsiniz. Çünkü en son zemin katında yer alıyordu. Belki yeri değişmiştir tam bilmiyoruz. Ek olarak Decathlon’un Forum İstanbul’daki iletişim numarası “0212 640 05 12” şeklindedir.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir