Gokano.com Sitesi İle Birbirinden Güzel Hediyeler Kazanın!

Merhabalar arkadaşlar bu yazımda sizlere gokano.com sitesi ile birbirinden güzel hediyeleri nasıl kazanabileceğimizi anlatacağım.Öncelikle arkadaşlar siteye üye oluyoruz.Referans linkimden üye olursanız sevinirim 🙂

Referanslı Üyelik Linki=http://www.gokano.com/ref/NX2rC7hN

Referanssız Üyelik Linki=http://www.gokano.com/

Üye olduktan sonra şimdi biraz sistemi anlatayım.Arkadaşlar bu site sayesinde “GN” puanlarınızı biriktiriyorsunuz ve birbirinden güzel hediyelerin sahibi oluyorsunuz.Örneğin 60 GN puan ile Sony marka kulaklık kazanıyorsunuz.180 GN puan karşılığında SteelSeries marka mouse kazanıyorsunuz.Bu şekilde sitede bir sürü hediyeler bulunmaktadır.Puanları ücretsiz bir şekilde biriktirerek hediyelerden istediğinizi kazanabilirsiniz tercih sizin.

Peki bu puanları nasıl kazanacağız şimdi gelelim onu açıklamaya.

Günde en az 2 GN puan rahatlıkla kazanabilirsiniz.Sırayla anlatayım.

1=Siteyi açtıktan sonra sol tarafta “Complete the missions” butonuna tıklayıp orada sorulan soruya cevap vererek 1 GN puanı kazanabilirsiniz.

gokano 1 gokano 2

Gördüğünüz gibi ben siyah çikolata seçeneğini işaretlemişim yani 2 şık oluyor zaten kafanıza göre işaretleyin.Böylelikle her gün bu işlemi yaparak 1 puan kazanabilirsiniz.

2=Tekrardan anasayfayı açtıktan sonra sağ tarafta “Get daily GN now!” yazısı çıkacak.Bu yazıya tıklıyoruz ve 1 GN puanın sahibi oluyoruz.

Böylelikle her gün 2 GN puanımız oluyor.Bunu 1 ayda yaparsanız 60 GN olur ve kulaklığı alabilirsiniz 1 ayda :).

GN puanları kazanma işlemi sadece bu 2 işlemle bitmiyor.Bunlara ek olarak her davet ettiğiniz arkadaş için 1 GN kazanıyorsunuz ve 30 arkadaş davet ettiğinizde ise altın üye olmuş oluyorsunuz.Altın üye olunca sistem size otomatikman ücretsiz 1 adet “Gold Member” yani altın üye yazılı T-shirt yolluyor.Resmini aşağıya ekledim.Gold üye olduktan sonra günlük yapmış olduğunuz görevlerden 2 şer GN puanı kazanıyorsunuz.Yani günde 4 GN kazanmış oluyorsunuz altın üyelikle birlikte.

gokano 33

Sitede şuanda tüm hediyeler bitmiş durumda.Haliyle böyle bir sistem gelince millet kapış kapış puan topluyor ve hediye alıyor.Şuanda en pahalı hediye 2000 GN puanı ile Macbook Air yer almaktadır.O bile stoklarda yok o derece site güvenilir diyebilirim.Ortalama bir hesap yapalım.Öncelikle altın üye olduğunuzu farzedelim.Altın üye olduğunuz için günlük görevlerden 2 şer puan yani toplam 4 gn puanı kazanacaksınız.Bu da ayda 120 gn eder.Birde ayda 10 arkadaş daveti yapsanız vs. ortalama 130 gn diyelim biz buna.1 yılda bu 12*130=1560 gn ediyor 🙂

Yaklaşık 1,5 yılda 2 bin gn ye ulaşabilirsiniz ve MacBook Air’in sahibi olabilirsiniz 🙂

Herkese iyi görevler diyelim günde sadece 1 dakikanızı ayıracaksınız zor bir şey yok :). Refimden üye olursanız sevinirim.Buradan referansım ile üye olabilirsiniz.Herkese kolay gelsin diliyorum.İyi günler.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir