Goldenmines Ödeme Kanıtı ve Ücretsiz Destek

Merhabalar arkadaşlar bu yazımda sizlere goldenmines ödeme kanıtını paylaşacağım.Daha öncesinde oyun oynayarak internetten para kazanma adlı yazımda goldenmines ile ilgili detaylı bilgileri paylaşmıştım.Yine de kısa bir şekilde sistemden bahsedeyim.

Öncelikle Goldenmines sitesine girip üye oluyorsunuz.Referansımla üye olmak için buraya tıklayabilirsiniz.Eğer referansımla üye olursanız ücretsiz destek vereceğim.Üye olduktan sonra sitede toplam 5 adet cüce var.Bu cüceleri satın alarak yatırım yapıyorsunuz ve oyun parasını gerçek paraya çevirebiliyorsunuz.Dediğim gibi detaylı bilgilere önceki yazımdan ulaşabilirsiniz.

Şimdi gelelim goldenmines ödeme kanıtına.Ödeme kanıtı aşağıdaki gibidir;

goldenmines ödeme kanıtı

Site tamamen güvenilirdir.Gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz.

Siteden oyun oynayarak sürekli para kazanmak için referans üyelerinizin çok olması gerekiyor.

goldenmines ödeme kanıtı 2

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi mesela benim 7 tane referans üyem var ve 1099 puanım mevcut.Yani maksimum 1099 ruble (o da yaklaşık 45 tl ye tekabül ediyor) gibi bir miktar çekebilirim.Ama referans üyelerim çok olursa puanım da artacak haliyle daha fazla para çekebilirim.Bu şekilde sizler de referans üyelerinizi arttırmaya bakın.Arkadaşlarınızı,akrabalarınızı vs. ref linkinizden üye yapabilirsiniz.

Umarım benim de referans linkimden üye olursunuz ve beni memnun edersiniz.Herkese iyi eğlenceler.

NOT=Son olarak yeni bir ödeme daha aldık arkadaşlar hemen konuya ekliyoruz.Yaklaşık 1200 ruble çektik payeer hesabımıza gelmiş bulunmaktadır.Ödeme kanıtını aşağıya ekliyorum.

Yakşalık 20-30 ruble komisyon çekmiş.Sizler de payeer hesabı açıp buraya ödemelerinizi alabilirsiniz.Dediğimiz gibi goldenmines tamamen güvenilirdir.Bol kazançlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir