Google Chrome Siteyi Sık Kullanılanlara(Yer İmlerine) Eklemek

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere Google Chrome’da beğendiğimiz siteleri nasıl sık kullanılanlara yani yer imlerine ekleriz onu anlatacağız.Umarız faydalı olur.

Dünyanın en çok kullanılan tarayıcı servisi Chrome’da bazen beğendiğimiz siteleri favorilere almak isteriz.Bunun için de Chrome’un sık kullanılanlar diye bir özelliği var.Siteyi buraya kaydettiğinizde ardından sık kullanılanlara bakıp o siteyi tekrar açabiliyorsunuz.Peki beğendiğimiz bir siteyi nasıl sık kullanılanlara yani yer imlerine ekleriz şimdi onu maddeler halinde anlatalım.

1-) Öncelikle Google Chrome’a giriyoruz.Ardından sık kullanılanlara eklemek istediğimiz siteyi açıyoruz.

2-) Ardından sağ üstte çıkan yıldız sembolüne basıyoruz.Sonrasında ise mavi renkli “Bitti” butonuna basıyoruz ve bu şekilde sitemizi sık kullanılanlara yani yer imlerine ekliyoruz.

3-) Sonrasında ise tekrar sık kullanılanlara kaydettiğimiz bu siteyi açmak için sağ üstteki 3 noktalı butona basıyoruz.Ardından “Yer İşaretleri” kısmına giriyoruz.

4-) İşte buradan da yer imlerine eklediğimiz siteleri teker teker görebiliyoruz.Böylelikle eğer çok sevdiğiniz veya ismini unutmamak istediğiniz siteler varsa sık kullanılanlara kaydedebilir ardından yukarıdaki görselde gördüğünüz gibi yer işaretleri kısmına girerek o siteyi tekrardan açabilirsiniz.

Bu şekilde google chrome’da siteleri sık kullanılanlara kaydedebilirsiniz ve tekrardan geriye açabilirsiniz.Herkese iyi günler dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir