Google(Play) Müşteri Hizmetleri ve Şikayet Hattı Numarası

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere Google ve Google Play’in müşteri hizmetleri numarasını paylaşacağız.Bunun yanı sıra şikayet hattı numarasını ve detaylı bilgi edinebileceğiniz link adresini de paylaşacağız.

Google dünyanın en çok ziyaret edilen web sitesidir.Hemen hemen tüm ülkelerde 1. sırada google bulunmaktadır.Buna ek olarak google play de aynı şekilde mobil telefonlarda epey kullanılıyor.Bir program veya oyun indirmek için google play’e girip oradan indirme yapmak zorundayız.Tabii ki bu android telefonlar için geçerli.Apple telefonlar için apple store mevcut onun müşteri hizmetlerini ise ilerleyen zamanlarda paylaşacağız.

Google ve Google Play’in müşteri hizmetleri numarasını arayarak yaşadığınız sıkıntıları kendilerine iletebilir ve en iyi çözüm için konuşma yapabilirsiniz.Şimdi lafı uzatmadan müşteri hizmetleri ve şikayet hattı numarasını paylaşalım.

Google Müşteri Hizmetleri ve Şikayet Hattı Numarası ==> 444 21 07

Türkiye Google Ofisi Adresi ==> İstanbul ofisi- Tekfen Tower, Büyükdere Caddesi No: 209 Kat:9 34394 İstanbul

Google’ın müşteri hizmetleri numarası ve İstanbul’daki ofisinin adresi bu şekildedir.Ek olarak buradaki linke girerek Google’nin yardım merkezine ulaşabilirsiniz.

NOT=Ek olarak bu numarayı aramak ücretli mi değil mi bilmiyoruz google forum sitesinde böyle bir bilgi yazmıyor.

Bu numarayı arayarak Google’nin tüm servisleri hakkında sorularınızı,önerilerinizi,şikayetlerinizi ve isteklerini belirtebilirsiniz.Umarız faydalı olur.Herkese iyi günler dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir