GTA III, Vice City, San Andreas, IV ve GTA V Haritaları

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere gta 3, gta vice city, gta san andreas, gta 4 ve gta 5 oyunlarının haritalarının resimlerini paylaşacağız.

GTA(Grand Theft Auto) alanındaki en iyi oyunlardan birisidir.Son olarak gta 5 dünyada en çok oynanan ve satışı yapılan oyunlar listesinde yerini bulmuştur.GTA oyunu serisi çok oynandığı için haritalarını paylaşmak istedik.Bu haritalara bakarak oyunda nerelerde olduğunuzu ve nereye gitmek istediğinizi bulabilirsiniz.

Şimdi lafı uzatmadan gta oyunu serilerinin sırasıyla haritalarını paylaşalım.Haritalar “Google Görseller” kısmından alıntılanmıştır.

GTA III Haritası

GTA 3 ilk çıkan gta oyunudur desek yalan olmaz.Çünkü aslında şöyle gta 1 ve gta 2’de var.Fakat bu oyunlar strateji tarzında oyun olduğu için listemize eklemedik.Yani gta 2’de mesela karakteri mouse ile yukarıdan 2 boyutlu şekilde kontrol edebiliyoruz.Ama gta 3 ve sonrasında 3 boyutlu şekilde kontrol yapılıyor.GTA 3 oyununun haritasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kaynak=steam

GTA Vice City Haritası

Gta vice city’i oynamayan yoktur.Evvelden sırf bu oyun için internet kafelere gidilirdi.Tabi sonradan bilgisayar kullanımı yaygınlaşınca ve yeni oyunlar gelince bu oyun az oynanmaya başlandı.Ama yinede hala efsane oyunlar arasında yer almaktadır.GTA Vice city’nin haritasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kaynak=wikigta.org

GTA San Andreas Haritası

Vice city’den sonra en efsane oyunlar arasında yer alır desek yalan olmaz.Çünkü bu oyundan sonra çıkan gta 4 ve 5’i her bilgisayar kaldıramadığı için vice city ve san andreas’a göre az oynandı diyebiliriz.O yüzden bu iki oyunun yeri bilgisayar oyuncularına göre bir başkadır.GTA san andreas’ın haritasına ise aşağıdan bakabilirsiniz.

Kaynak=gamemodding.net

GTA IV Haritası

GTA 4 oyunu ilk çıktığında baya bi olumlu tepki almıştı.Çünkü grafikleri vs. muazzam derecedeydi diyebiliriz.Fakat sonradan gta 5 çıkınca bu oyunda eskide kaldı.Fakat hala oynayanlar var tabii ki.GTA 4’ün haritasına aşağıdan erişebilirsiniz.

Kaynak=wikigta.org

GTA V Haritası

Ve geldik en iyi gta serisine.Tabii ki şimdilik en iyisi gta 5 ilerleyen zamanlarda daha üst kalite oyunları çıkabilir bilmiyoruz.GTA 5 oyunu dünya genelinde en çok satışı yapılan oyunlar arasındadır.Hatta bazı kaynaklara göre 1. sıradadır.Harika grafikleriyle gta 5’i şuanda geçen oyun var mı bilemiyoruz.Şimdi lafı uzatmadan o GTA 5’in o büyük haritasına paylaşalım, aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kaynak=bragitoff.com

Gta serisinin haritaları bu şekildedir.Aslında bu haritalara oyun içinden ulaşılabilir.Fakat biz yinede lazım olur diye paylaşalım dedik.Haritaları daha büyük görmek için sağ tıklayıp yeni sekmede açmayı unutmayınız.

Umarız faydalı olur.Herkese iyi oyunlar ve iyi eğlenceler dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir