Habertürk TV Whatsapp İhbar Hattı Numarası {Güncel}

Merhabalar bu yazımızda sizlere Habertürk TV’nin güncel whatsapp ihbar hattı numarasını paylaşacağız.

Habertürk ülkemizde en çok izlenen haber kanallarından birisidir. Yaptığı programlarla da reyting rekorları kıran bir kanaldır. Bunlardan birisi ise mesela Teke Tek programıdır. Yıllardır ekranlarda olan Fatih Altaylı’yla Teke Tek programı en çok izlenen programlardan birisidir. Habertürk TV, haber kanalı olması sebebiyle whatsapp ihbar hattı sistemini kurdu. Buna göre habertürk televizyonuna whatsapp üzerinden haber değeri taşıyan resimlerinizi, videolarınızı, belgelerinizi vb. evraklarınızı yollayabilirsiniz. Ardından mesajınız editörler tarafından incelenir ve duruma göre haber bülteninde seyircilerle paylaşılır.

Habertürk TV’nin whatsapp numarasına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bu numarayı rehberinize kaydedin. Ardından whatsappa girin ve numaraları yenileye basın. Oradan da numaranın rehberinize otomatikman geleceğini göreceksiniz. Buradan mesaj atabilirsiniz. Veya aşağıda paylaştığımız whatsapp hızlı iletişim linkine tıklayabilir direkt olarak kendilerine mesaj yollayabilirsiniz.

Habertürk TV Whatsapp Hızlı İletişim Linki:

Yukarıdaki linke tıkladığınızda Habertürk tv’ye direkt olarak mesaj atabileceğiniz ekran açılır. Böylelikle numarayı rehberinize kaydetmenize gerek kalmaz.

Habertürk TV Güncel Whatsapp Numarası:

  • 0538 379 53 06

Diğer whatsapp numaralarına sitemizden aratma yaparak ulaşabilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle. Teşekkürler.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir