Hakmar Marketlerinin Toplam Şube Sayısı Kaçtır?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere hakmar marketlerinin toplam mağaza sayısı kaçtır onu paylaşacağız. Ek olarak hakmar marketleri hakkında bilgiler de paylaşacağız.

İlk olarak 2007 yılında Pendik’te açılan Hakmar marketler zinciri şuanda Bim ve A101 kadar olmasa da ülkemizdeki en iyi marketler zinciri arasında yer alıyor. Fakat zamanla Bim ve a101 seviyesine geleceğini düşünüyoruz. Çünkü gerçekten yıllardır kaliteli hizmet veriyorlar. Gerek ürünlerin ucuz olması gerekse çalışanların müşterilere gösterdiği ilgiler oldukça üst seviye diyebiliriz. Peki Türkiye’de kaç tane hakmar market şubesi bulunuyor şimdi onu ve diğer market detaylarını paylaşalım.

Hakmar Marketler Zinciri Toplam Mağaza Sayısı

Şuanda Türkiye’de 519 tane Hakmar Marketleri şubesi bulunmaktadır. En son mağazasını İstanbul Beykoz ilinde açmışlardır. Hakmar marketleri ülkemizde 3 ilde bulunuyor. Bunlar İstanbul, Kocaeli ve Sakarya illeridir. Özellikle İstanbul anadolu yakasında hakmar marketlerinin sayısı oldukça fazladır. Fakat ilerleyen zamanlarda diğer illerde de hizmet vermeye başlayabilirler.

Üstteki resimde gördüğünüz gibi arkadaşlar hakmarın kendi sitesinde 519. şubenin 31 ağustosta yani geçtiğimiz günlerde açıldığını söylüyor. Dediğimiz gibi özellikle İstanbul anadolu yakasında yaşıyorsanız hakmar marketlerini görme olasılığınız daha fazladır. Ek olarak Hakmar marketleri hakkında diğer detaylı bilgilere kendi resmi web sitesi üzerinden buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

Şimdilik bu kadar. Diğer market bilgileri için “Market” kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Herkese iyi alışverişler dileriz. Yorumlarınızı bekliyoruz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir