Hatake Kakashi’nin Maskesiz Hali Ortaya Çıktı!

Merhabalar arkadaşlar bu yazımda sizlere Naruto Shippuuden animesinin önemli karakterlerinden olan Hatake Kakashi’nin maskesiz halini paylaşacağım.

Aslında daha evvelki anime fil bölümlerinde kakashinin maskesiz hali seyircilere sunulmuştu.Lakin dün yeni bölümünü izlerken bunu sizlerle paylaşmak aklıma geldi.Eski bir konu olsa da yine de eğlenceli olması açısından paylaşmak istedim.

Hatake Kakashi’yi bildiğimiz gibi takım 7’nin hocası olarak tanıyoruz.Her türlü jutsuyu yapabiliyor desek yalan söylemiş olmayız herhalde.Zaten lakabı kopyacı kakashi olduğu için buradan da anlayacağımız üzere sharinganı sayesinde çoğu jutsuyu kopyalayıp kendisi yapabiliyor.

Dünkü fil bölümünde konohadaki genç ninjalar kendilerine bir görev buluyor ve uygulamaya başlıyorlar.Görev ise kakashinin maskesini indirip gerçek yüzünü görmek.Yaklaşık 10 kişi birlik olup göreve başlıyorlar.Burada zaten kakashi bilerek bunu yapıyor.Sırf takım anlaşmaları güçlenmesi için.Sonunda maskeyi indiremiyorlar ama Kakashi animenin sonunda maskesini indiriyor.Yani biz kullanıcılara gerçek yüzünü göstermiş oluyor.

Lafı uzatmadan Kakashi’nin gerçek yüzüne maskesiz haline bakalım;

kakashinin maskesiz hali 1 kakashinin maskesiz hali 2 kakashinin maskesiz hali 3

Gördüğünüz gibi Hatake Kakashi’nin maskesiz hali resimlerde gördüğünüz gibidir.Herkese iyi seyirler iyi eğlenceler dilerim…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir