Her Gün Düşecek Domainler Listesi

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere her gün düşecek olan domainler listesinden bahsedeceğim.Bu alan adları listesinde gerek 3 harfli gerek pagerank değerli domainler bulunmaktadır.Her gün yaklaşık 80 bin adet domain düşüyor ve birazdan vereceğim site bu domainleri ücretsiz olarak yayınlıyor.Siz de aralarından beğendiğiniz domaini kayıt ettirebiliyorsunuz.

Şimdi gelelim bu domain listesine nereden ulaşabilirizin cevabına.

İlk öncelikle buraya giriyoruz. Daha sonra aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi “Pending Delete” bölümünden ileriki 4 günde düşecek olan domainler listesini ücretsiz olarak .txt dosya halinde indirebiliyorsunuz.

Screenshot_2

 

Mesela resimde gördüğünüz bu linkte “Sunday, July 26, 2015” yani bugün düşecek domainlerin listesi barınıyor.Buraya tıklayarak bu alan adları listesini indirebilirsiniz.

Bu arada bu düşecek alan adları Türkiye saati ile 21:00 – 22:00 saatleri arasında düşüyor.Yani öğlen vakitleri boşuna beklemeyin :).Almak isteyenler akşam saat 9 dan itibaren domaini almaya çalışabilirler.

Yazımı okuduğunuz için teşekkürler.Herkese kolay gelsin diliyorum.

 

YORUMLAR

 1. Makalenizde bahsettiğiniz sistemlere ek olarak http://domainalisveris.com/ sitesi üzerinde de günlük düşen domainleri,

  domain sektörüyle ilgili haberler bulabilir ayrıca elinizdeki domainleri satabilirsiniz.

  1. Teşekkürler bilgilendirme için siteniz güzelmiş hayırlı çalışmalar dilerim 🙂

 2. Paylaşımlarınız için teşekkürler.
  http://Domain.paylas.im

 3. Merhabalar
  Düşen domainler sürekli takip ede bileceğiniz http://dusen.domainofisi.com/ sitemiz yayın hayatına başladı.Düşecek domainleri sürekli güncel ve günlük olarak sitemizden takip edebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir