Hızlı Resim Kapandı mı? Hızlı Resim.com’un Yeni Hali EksiUp Oldu

Herkese selamlar arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere hizliresim.com sitesinin son durumunu paylaşacağız.

Bilenler bilir ülkemizin en iyi resim upload yani resim yükleme sitesi hizliresim.com‘dur. Buraya girerek ücretsiz ve hızlı bir şekilde resim yükleyebiliyorduk. Fakat son yapılan haberlere göre site kapanmış durumda gözüküyor. Daha doğrusu site kapanmadı fakat başka bir resim upload sitesiyle birleşme kararı almışlar. Yani domain (alan adı) yeni bir siteye taşındı diyebiliriz.

Birleşme yaptığı sitenin adı ise eksiup.com‘dur. Yani bundan böyle hizliresim.com’a girdiğimizde site otomatikman eksi up sitesine yönlenecektir. Kısacası bu iki site birleşme kararı almışlardır kendilerine sonsuz başarılar diliyoruz.

Yukarıda gördüğünüz gibi eksi up’a girdiğinizde (daha doğrusu hızlıresimi açtığınızda) böyle bir anasayfa karşımıza çıkmış oluyor. Buradan yeni resim yüklemek için resimde gördüğünüz gibi “Resim yüklemek için tıklayınız.” butonuna basmanız gerekmektedir.

Tasarım olarak hizliresim.com’un eski tasarımı maalesef yok fakat artık daha modern gibi duran eksiup’un tasarımı mevcut. Bu arada eksi up sitesi ekşi sözlüğe mi ait tam bilemiyoruz fakat ekşisözlüğe benzerliği bizlere güven veriyor diyebiliriz. Bu bakımdan kapanacağını düşünmediğimiz bir site olduğundan gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Kısaca tekrardan söyleyelim; hizliresim.com bundan böyle eksiup.com ile birleşme kararı almıştır. Haliyle hizliresim’e girdiğimizde eksiup.com’a yönlendirme yapılmaktadır. Hizli resim kapandı demek yanlış olur tam aksine başka bir siteyle birleşti diyebiliriz.

Umarız yararlı olur. Siz bu birleşme hakkında ne düşünüyorsunuz yorum olarak bizlere yazabilirsiniz.

GÜNCEL DUYURU = Hizliresim.com tekrardan satıldı diye haberler aldık. Büyük ihtimalle en yakın sürede tekrardan kurulacak ve silinen resimler vs. hepsi tekrardan açılmış olacak. Fakat şimdilik eksiup sitesine yönlendirmeli halde bulunuyor. Dediğimiz gibi site yeni sahibine satıldı ve kısa sürede açılacak diye düşünüyoruz. Şimdiden yeni sahibine hayırlı olsun ve başarılar diliyoruz.

YORUMLAR

 1. Hızlı resim gibi bilindik bir sitenin kapanmasına şaşırdım
  Ama uzun süre önce zaten kullanmayı bırakmıştım
  LinkPicture.com kullanmaya başlamıştım , Android uygulaması sayesinde galeriden direkt yükleme yapabilme imkanı nedeniyle

  Ne tesadüf ki TinyPic de kapanmış
  Ne oluyor bu fotoğraf link sitelerine 🙂

  1. Merhabalar aslında hizliresim tekrardan satıldı en yakın zamanda tekrardan açılacak diye haberler aldım. Fakat şimdilik yönlendirmeli halde bulunuyor. Konuyu da güncelleyeceğim.

 2. insanların yüklediği onca resim ne olacak yazık değil mi. ben bunların neyine başarı dileyim yazıklar olsun

  1. Merhabalar efendim hizliresim.com geri açılmıştır şuanda site aktif girebilirsiniz ve resim yüklemesi yapabilirsiniz. Sahibi el değiştirdi büyük ihtimalle site ömrü boyunca site açık kalacaktır tekrardan resimlerinizi buraya upload edebilirsiniz. Ayrıca eski yüklenilen resimler sisteme tekrar geri yüklendi diye biliyoruz yani eskileri de tekrar açabilirsiniz.

 3. şu an kapanmamış olsa da yüklenen resimler bir süre sonra siliniyor zaten, bence en iyisi https://resimlink.com . hem daha kullanışlı hemde yükleme limitleri yüksek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir