Humble Bundle İle Ücretsiz Oyun Alma

Herkese merhabalar bu yazımızda sizlere Humble Bundle oyun satış platformundan ücretsiz nasıl oyun kazanabilirsiniz onu anlatacağız.

Arkadaşlar Humble Bundle tıpkı steam,origin vb. platformlar gibi oyun satışı yapan bir web sitedir.Site adresi “www.humblebundle.com” dur.Sitede çoğu zaman birbirinden güzel ve gayet iyi paralara satılan oyunlar ücretsiz olarak üyelere sunuluyor.Bu sayede sizler de bu fırsatları takip ederek steam key halinde ücretsiz oyunlara sahip olabilirsiniz ve bu oyunları steam hesabınızda aktif edip bilgisayarınıza indirip ücretsiz oynayabilirsiniz.

Arkadaşlar humble budle’da ücretsiz oyunlara ulaşmak için siteyi her gün takip etmeniz gerekiyor.Çünkü benim gördüğüm kadarıyla adamlar sürekli ücretsiz oyun paylaşıyorlar.Üstelik nereden bulacağım diye endişe etmeyin.Siteye girince direkt olarak anasayfada ilk sırada ücretsiz olan oyun yer almaktadır.

Buradan humble bundle’nin anasayfasını açarak ücretsiz oyun var mı yok mu diye takip edebilirsiniz.Mesela şuanda baktığımızda ücretsiz oyun yok.

Gördüğünüz gibi eğer ücretsiz oyun olsaydı anasayfada ilk sırada onun haberi yer alırdı.

Kısaca humble bundle’den ücretsiz oyun nasıl kazanırız tekrardan anlatalım;

Öncelikle siteye girip üye oluyoruz.Ardından siteyi her gün ziyaret edip ücretsiz oyun var mı yok mu diye kontrol ediyoruz.Eğer varsa siteye giriş yapıp o ücretsiz oyunun bulunduğu habere giriyoruz.Ardından sağ tarafta “Add To Cart” bölümü gelecek.

İşte oraya basıyoruz.Tabii ki oyun ücretsiz olunca 0 dolar gibi bir şey yazacak.Fakat üstteki görsel ücretli bir oyundan alıntıdır.Yani siz ücretsiz oyunun haberine girince burada 0$ yazacaktır.Ardından sepetinize ekleyince sağ üst taraftan sepet kısmınıza giriyorsunuz.Sonrasında ücretsiz oyunun kısmına giriyorsunuz.Son olarak orada en aşağıda Steam key çıkacak.Onun üzerine bastığınızda sizlere oyunun steam kodunu verecektir.Ardından steam platformunu açıp ürünü etkinleştiriyorsunuz(buradan ürün etkinleştirme nasıl yapılır öğrenebilirsiniz) ve oyuna ücretsiz sahip olmuş oluyorsunuz.

İşte bu kadar arkadaşlar.Humble bundle ile ücretsiz oyunlara sahip olabilirsiniz.Tek yapmanız gerekenler siteyi sık sık ziyaret etmektir.Ayrıca ücretsiz olan oyunlarda öyle ucuz oyunlar değil.Mesela geçen gün 49 tl değerindeki “The Darkness II” adlı oyunu ücretsiz dağıttılar.

Şimdilik bu kadar.Umarız faydalı olur.Yorumlarınızı bekliyoruz.Herkese iyi oyunlar, teşekkürler…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir