İHA, DHA, AA Abonelik Ücretleri Ne Kadar? (Haber Ajansları Abonelik Fiyatları)

Herkese merhabalar değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere İHA, AA, DHA, Anka vb. gibi haber ajanslarının abonelik fiyatları aylık ve yıllık ortalama ne kadardır hakkında bilgi paylaşacağız.

Eğer bir haber sitesi açmak isterseniz haberlerinizi İHA, DHA, AA vb. gibi haber ajanslarından ekleyebilirsiniz. Tabii ki bu haber ajanslarını kullanabilmek için abonelik paketi almanız gerekiyor. Her haber ajansının kendisine özel abonelik paketleri bulunuyor. Büyük haber siteleri mesela Hürriyet, Milliyet, Sabah vb. gibi haber siteleri genellikle en büyük 3 haber ajansına abone olur. Yani çoğu büyük haber sitesi 3 büyük haber ajansına (İHA, DHA, AA) abonedir ve haberlerini buradaki ajanslardan çekerler. Haliyle sizler de haber sitesi kurup sitenize düzenli haber eklemek isterseniz bu 3 ajanstan birisine veya üçüne abone olmalısınız. Çünkü diğer türlü talif hakkı vs. durumları oluşuyor. Telif hakkı yememek için abonelik almanız gerekiyor. Şimdi sizlere haber ajansları abonelik ücretleri tahminen kaç TL’dir onu yazalım.

Haber Ajansları Abonelik Ücretleri Ne Kadar?

Haber ajanslarının genellikle aylık ve yıllık bazda abonelik ücretleri bulunmaktadır. Her yıl fiyatları değişkenlik gösterse de güncel tahmini abonelik ücretleri aşağıdaki gibidir diyebiliriz.

Haber Ajansları Abonelik Ücretleri (Tahmini Rakamlar):

  • İHA tahmini aylık ajans abonelik ücreti ==> 4-5 bin TL civarlarında
  • DHA tahmini aylık ajans abonelik ücreti ==> 3-4 bin TL civarlarında
  • AA tahmini aylık ajans abonelik ücreti ==> 4-5 bin TL civarlarında

Bunlar tamamen tahmini değerlerdir. En doğru abonelik ücretlerini haber ajanslarının resmi web sitesindeki başvuru formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Haber Ajansları Abonelik Başvuruları İçin Linkler:

  • İHA abonelik başvuru linki ==> https://abone.iha.com.tr/Abonelik/Basvurusu
  • DHA abonelik başvuru linki ==> https://www.dha.com.tr/dha-abonelik-ve-kurumsal-satis/
  • AA abonelik başvuru linki ==> https://www.aa.com.tr/tr/p/abonelik-talep-formu/1001

Haber ajanslarının en güncel abonelik fiyatlarını öğrenmek için abonelik başvurusu yapmanız gerekiyor. Dediğimiz gibi üstteki linklerden başvuru formu doldurup abonelik başvurusu yapabilir ve detayları öğrenebilirsiniz. Herkese iyi çalışmalar diliyoruz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir