Instagram En Çok Takipçisi Olan 5 Türk Rapçi

Herkese merhabalar bu yazımızda sizlere güncel instagram takipçi sayıları ile en fazla aboneye sahip olan 5 Türk rapçı listesini sunacağım.

Bildiğiniz gibi özellikle 2018-2019 yıllarında Türk rap müziği epey popüler oldu. Haliyle bir çok rapçi yeni şarkılarını piyasaya sürdü ve bazıları çok dinlendi çok beğenildi. Bu sayede yaptıkları müziklerin kalitesi sayesinde çoğu rapçinin instagram üzerindeki takipçi sayıları da artmış bulunmakta. Şimdi en çok takipçiye sahip 5 rap ismi sizlere iletelim.

1-) Ben FERO

Takipçi sayısı : 1.680.987 

İlk sırada Ben FERO mahlaslı Ferhat Yılmaz var. Ben Fero özellikle son albümünden sonra aşırı çıkış yakaladı. Tabii ki yaptığı kaliteli ve farklı şarkıları bu çıkışın sebebi oldu diyebiliriz.

2-) Ezhel

Takipçi sayısı : 1.609.801

İkinci sırada Ezhel mahlaslı Ömer Sercan İpekçioğlu var. Ezhel de farklı tarzda söylediği şarkılarıyla günümüzde epey yükselişte diyebiliriz.

3-) Norm Ender

Takipçi sayısı : 1.219.302

Üçüncü sırada ise Norm Ender mahlaslı Ender Eroğlu var. Norm Ender çıkarttığı “Mekanın Sahibi” isimli son parçasıyla epey takipçi kazandı diyebiliriz. Elbette eskilerden de çok tanınıyordu fakat instagram takipçisi açısından son zamanlarda ciddi yükseliş göstermiştir.

4-) Şehinşah

Takipçi sayısı : 837.660

Dördüncü sırada Şehinşah mahlaslı Ufuk Yıkılmaz var. Şehinşah da özellikle birden fazla rapçinin bulunduğu tek single’lik şarkılarda epey güzel söylüyor diyebiliriz.

5-) Ceza

Takipçi sayısı : 830.886

Beşinci sırada Ceza mahlaslı Bilgin Özçalkan var. Ceza’yı zaten tanımayanlar yoktur. Çoğu kesim tarafından Türk rap camiasının 1 numarası olarak adlandırılıyor.

En çok takipçili 5 isim bu şekilde. Kendilerine ve diğer rapçilere kariyerlerinde başarılar dileriz. Ayrıca bu isimlerin dünya çapındaki projelerini de bekleriz. Umarım yazımızı beğenmiştirsiniz. Takipçi sayıları günceldir, sıralamada ciddi bir değişiklik olduğunda yazıyı değiştireceğiz. Sizler de değişiklik olursa yorum atarak bizleri uyarabilirsiniz.

Editör : Furkan

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir