Spotify Reklamında Çalan Şarkı Hangisidir? Reklamdaki Şarkılar Neler?

Selamlar değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere Spotify reklamlarında çalan müzik ve şarkıların isimleri nelerdir kısaca onları yazacağız.

Spotify özellikle 2021-2022 yıllarında birçok önemli reklam işine imza atmıştır. Gerçekten de bu yıl Spotify reklamları çok beğeni toplamıştır. Haliyle reklamda çalan müzikler de merak konusu olmuştur. Şimdi sizlere Spotify reklamlarında çalan şarkılar hangileri, isimleri nedir onları paylaşalım.

Spotify Reklamında Çalan Şarkılar Nelerdir?

Spotify’ın birçok reklam klibi vardır. Haliyle her reklamında farklı müzikler çalmaktadır. Şimdi görsellere göre reklamlarda çalan şarkıların adlarını sizlere yazalım.

2022 Spotfiy’ın son çıkan reklamında çalan slow parçanın adı “Eda Baba – Dilek Taşı” olarak geçmektedir. Bu reklamın orijinal klibini “www.instagram.com/p/Ci-kE4Lj5hn” buradaki linkten izleyebilirsiniz.

Spotify 2022 diğer reklamında çalan müzik ise “Melek Mosso – Hayatım Kaymış” şarkısıdır. Bu reklamın klibini “www.instagram.com/p/Ci-j2DSjYFm” linkinden izleyebilirsiniz.

2022 yılında çıkan bir diğer Spotify reklamında çalan şarkı ise “Sefo & Reynmen – Bonita” şarkısıdır. Şarkının klibinde Reynmen ve Sefo’da vardır. Şarkının orijinal klibini “www.instagram.com/p/CcOBhDIDdnw” adresinden izleyebilirsiniz. Bu reklam klibi Spotify’in en çok beğenilen reklamıdır. Çünkü dediğimiz gibi reklamda Sefo ve Reynmen rol alıyor.

Spotify reklamlarında çalan şarkılar ve isimleri şu şekilde:

  • Eda Baba – Dilek Taşı
  • Melek Mosso – Hayatım Kaymış
  • Sefo & Reynmen – Bonita

Şimdiye kadarki en çok merak edilen reklam müzikleri bu şekildedir. Spotify reklamında çalan sizlerin de bildiği başka şarkı varsa isimlerini yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz. Teşekkürler…

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir