Instagram’da Beğendiğim Gönderilere Nasıl Bakarım?

Herkese selamlar arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere instagramda beğendiğiniz gönderileri nereden bulursunuz onu anlatacağız.

İnstagram, dünyada en çok kullanılan sosyal medya sitesidir. Her gün binlerce fotoğraf paylaşılan instagramda takip ettiğiniz kişilerin resimlerini beğenebilirsiniz. Üstelik bu beğenilerinizi sonra görüntüleyebilirsiniz. Evet yanlış duymadınız instagramın harika bir özelliği mevcut. Beğendiğiniz tüm gönderilere aşağıda anlatacağımız yere girerek hepsine bakabilirsiniz. Üstelik 1-2 hafta öncekileri değil 1-2 yıl önce beğendikleriniz bile burada yer almaktadır. Ayrıca bu yöntem ile beğendiğiniz fotoğrafları veya gönderileri zamanınız olduğunda daha detaylı inceleyebilirsiniz. Şimdi maddeler halinde instagram beğenilen tüm gönderilere nasıl bakılır onu anlatalım.

Instagram’da Beğenilen Paylaşımlara Nereden Ulaşırız?

1-) Öncelikle cep telefonumuzdan İnstagram uygulamasını açıyoruz çünkü masaüstü instagram.com üzerinden maalesef bu olmuyor o yüzden mobilden girmeniz gerekiyor. Ardından sağ alt tarafta bulunan profil simgesine basıyoruz.

2-) Sonrasında aşağıda gördüğünüz gibi sağ üst tarafta çıkan 3 çizgi işaretine basıyoruz.

3-) Ardından alt kısımda aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi “Ayarlar” butonu çıkacak. Oraya basıyoruz.

4-) Sonrasında açılan menülerden “Beğendiğin Gönderiler” butonu var. Ona basıyoruz. Bu buton orta taraflarda yer almaktadır. Açılan sayfadan azıcık aşağı inerek bu butonu görebilirsiniz.

5-) Ardından bu kısımda tüm instagram tarihi boyunca beğenmiş olduğunuz gönderilere ve resimlere ulaşacaksınız. Üstelik resimlerin üzerilerine tıklayarak da beğenmiş olduğunuz tarihi ve diğer yorumları görebileceksiniz.

Bu şekilde mobilde İnstagram uygulamasından beğendiğiniz tüm gönderileri görebilirsiniz. Maalesef şuanlık masaüstü instagramından beğenilen görüntüler gözükmüyor ama belki ilerde masaüstünden de yapılışı gelebilir.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir