İnternetten Para Kazanma 2. Ders : Reklamlara Tıklayarak

Merhaba arkadaşlar bugünkü yazımda sizlere internetten para kazanmanın yollarından biri olan “reklamlara tıklayarak kazanma” olayını anlatacağım.Bu internetten para kazanma ile ilgili 2. dersimizdir.1. dersimize buradan ulaşabilirsiniz.

Tabi bunun için birçok site mevcut.Ama benim de bir aralar uğraştığım “ayuwage” adlı siteden sizlere örnekler vererek nasıl kolay bir şekilde para kazanacağınızı anlatacağım. İlk önce ayuwage’ye girip üye oluyorsunuz.Googleye “ayuwage” yazın zaten ilk sırada orası çıkar.Üye olduktan sonra “view sites” yada “regular sites” bölümündeki reklamlara tıklayarak az çok gelir elde edebilirsiniz.

Buraları zaten herkes kolaylıkla anlayabilir.Benim sizlere asıl anlatacağım olay tamamen farklı.Şimdi biz türk serverından reklamlara tıkladığımız için ilk başlarda reklamlar hergün ortalama en aşağı 10 kere felan gelir.Ama günler geçtikçe bu reklam sayıları azalır.Kendim denediğim için biliyorum.Sonra birgün birşey keşfettim belki bilenler vardır. Kendi kendime eğer ben başka serverdan bu siteye girersem belki reklamlar sürekli gözükür yani hiç kapanmaz.Ve dediğimde oldu gerçekten denedim ilk önce “tunnelbear” adlı programı indirdim ve amerika serverına bağlandım.Yani ayuwagedeki reklamlar sizin amerikadan siteye girdiğinizi kabul ediyor ve reklamlarda bu sayede daha fazla oluyor.Yani türkiyeden bağlanınca günde en fazla 20 reklama tıklayarak para kazanırdınız ama amerikadan bağlanınca günlük en az 100 adet reklam geliyor.

Bu sayede sizlerde kat kat para kazanıyorsunuz. Ben türkiyeden bağlanınca yani normal ip tunnelbear kapalı olarak girince günlük en fazla 0.3 dolar civarı kazanıyordum tabi bu üye olduktan 3-4 ay sonraki işlemler.Çünkü ilk üyelere baya reklam geliyor.Ama dediğim gibi günler geçtikçe reklamlar azalıyor.Ama Amerikadan bağlanınca yani tunnelbear programı sayesinde amerika serverından ayuwage’ye girince günlük en az 0.7 dolar kazanıyordum.Evet yanlış okumadınız :).Oldukça fazla bir miktar diyebilirim. Yani 0.7 dolar da az evet ama hiç yoktan iyidir.Günlük en fazla 30-40 dk uğraşıyorsunuz ve 0.7 doları kapıyorsunuz.

Tabi şunu söylemeden geçmeyeyim.View sites deki ve regular sites deki reklamlar 5 dk da bir açılıyor.Daha doğrusu 5 dk bir viewde yaklaşık 12 tane regularda ise 6 tane reklam geliyor.Bunlardan en fazla gelir “regurlar sites” deki sol tarafta bulunan reklamlardır.Bunların tanesi 0.015 dolar kazandırıyor.5 dk bir 3 tane geldiğine göre küçük bir matematik hesabıyla 5 dk bir sadece bu regurlar sitesin sol tarafındaki reklamlardan 0.045 dolar kazanıyorsunuz.Bunu 8 le çarpın yaklaşık 0.4 dolar eder yani o da yaklaşık olarak 40 dakika.Ve bu sadece regurlar sites deki sol taraf reklamlarından. Elbette bu reklamlardan başka bir sürü var.Şimdi buradan anlatmaya kalksam baya uzun süreceği için inşallah bir dahaki yazılarımda sizlere “ayuwage” sitesini nasıl kullanacağımızı çok ama çok detaylı bir şekilde anlatacağım.

Ayuwage detaylı anlatım için youtube da video mevcut.Aşağıdan izleyebilirsiniz.Bol kazançlar…

 

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir