İnternetten Para Kazanmaya Çalışanların Yaptıkları Hatalar

Hemen hemen herkes internetten para kazanma hayali kurmuştur. Özellikle internette ki “1 ayda 500$ kazan” gibi reklamları görünce hemen atlayıp her hangi bir şey kazanamayanlardansanız o zaman bu yazı tam size göre.

Öncelikle şunu belirtelim ki, internet üzerinden reklamlardan, mail okuyarak, bir şeylere tıklayarak para kazanma hayalini unutun. Hiç kimse size reklamlara tıklıyorsunuz diye 1 ayda 500$ vermez. Böyle yerlerde 1 reklama tıklamanız 0.0001$ verir. Bu da cent yani kuruşun bile kuruşu değilken bu tür sitelerde sınırlı sayıda tıklamanıza izin verir ve yaklaşık 6 ay gibi bir süre içerisinde aralıksız yaptığınız zaman belki 5-10$ toplayabilirsiniz. Bundan uzak durun.

Makale yazarken ve Youtube’da video eklerken neden para kazanamıyorum diyenler olabilir. İlk olarak bu soruyu kendinize bir sorun, “Özgün müyüm? Kopyacı mı?” Google dahi hiç kimse kopyala yapıştır olayını sevmediği gibi paranın kopyala yapıştır olarak geleceğini kesinlikle düşünmeyin.

Günde 10$ kazanın gibi saçmalıklardan da uzak durun ve kesinlikle internette “Şimdi ilk paketi 100$’a al 6 ay sonra 1000$ al” gibi saçmalıklara da inanmayınız. Kimse cebinden hayrına sizin paranızı 6 ay sonra 10 katına çıkaracak değil.

İnternetten para kazan diye Google gibi arama motorlarında aratan her hangi birisi, ilk günde anında para kazanacağını zanneder. Aksine en az 3 ay gibi bir süreyi araştırma ve tecrübeler için gözden çıkarmalısınız.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir