İspanya La Liga Maçları ve Özetleri Ücretsiz Olarak Nereden İzlenir?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere İspanya La Liga futbol maçlarının canlı olarak hangi kanalda ve nereden izleneceğini anlatacağız.

Futbolda en çok takip edilen liglerden birisi İspanya La Liga’dır. Hatta İngiltere liginden sonra en iyisi İspanyadır desek yanlış olmaz sanırım. Fakat durum böyle olsa da La Liga’daki maçları izlemek zor olabiliyor. Çünkü maçların hem canlı yayınları hem de özetleri televizyonda çıkmıyor diyebiliriz. Önceleri NTV Spor’da La Liga maçları hem canlı yayın olarak hem de özetler halinde yayınlanıyordu. Fakat artık günümüzde yayım yeri değişti. Şimdi sizlere La Liga maçları nerede yayınlanıyor ücretsiz olarak nereden izleyebiliriz onu açıklayalım.

İspanya La Liga Futbol Maçları ve Özetleri Nereden İzlenir?

İspanya ligi La Liga’nın maçları canlı yayında D-Smart‘ta yayınlanmaktadır. Normalde televizyonlardan D-Smart ile ücretli şekilde La Liga’nın tüm maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz. Fakat buna ek olarak D-Smart resmi youtube kanalında yani “https://www.youtube.com/channel/UCOCYw2pDX7WqZ6qr4GPww6g” buradaki kanalda La Liga maçlarını bazen canlı yayın olarak paylaşabiliyor. Mesela genelde Barcelona ve Real Madrid’in maçlarını canlı yayında buradan izleyebilirsiniz.

Örneğin yukarıda gördüğünüz gibi Barcelona’nın maçı canlı yayında D-Smart youtube kanalında bulunuyor. Tıklayarak izleyebilirsiniz. Aynı şekilde kanalda “Videolar” bölümüne girerek önceki maçlara ve özetlerine göz atabilirsiniz. Aynı şekilde bu kanal üzerinden La Liga’ya ait bazı paylaşımları ücretsiz izleyebilirsiniz.

Kısaca 2020 sezonunda La Liga maçlarına D-Smart youtube kanalından bakabilirsiniz. Veya D-Smart televizyonlarından da izleyebilirsiniz. Youtube kanalı tamamen ücretsizdir youtubedan aratma yaparak kanala ulaşabilirsiniz. Tabii bu 2019-2020 sezonu için geçerlidir. Fakat sonraki sezonlar da D-Smart’ta yayınlanır mı bilemeyiz. Ama ihaleyi bu kanal alırsa aynı şekilde youtube kanalında da maçları paylaşmaya devam edebilirler.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir