İstanbul Su Kaçağı Firmaları

İstanbul su kaçağı firmaları ahşap parkede yumuşama yapan ıslaklık ve su içinde kalan parke sorunu için su kaçağı bulan tesisatçı ekiplerini önermektedir. Tavanda su akıntısı olması zemindeki ahşapta ıslanma meydana getirebilir. Veyahut parkelerin altından su borusu geçiyor ve sızıntı varsa keza yine aynı sorun oluşur ve çözümü de bizde. Hemen http://www.istanbulsukacagibulma.com/ sitemizi ziyaret edin ayrıntılı bilgiye kavuşun.

Çözüm Merkezi Tesisat Servisi

İSTANBUL SU KAÇAĞI BULMA ile temiz şebeke suyu borusunda kaçak olması durumlarını bazı farklı cihazlar ile araştırmaktadır. Günümüzde ne kadar iyi kalitede ölçüm yapan sistemleriniz varsa diğer firmalara göre o derece önde yer alırsınız. Bu sebeple iki farklı sistem ile bazen kombineli çalışmaktayız. Suyun akma ölçütü yani sızma boyutu ne kadar yüksek ise delikten o derece fazla su çıkmaktadır. Bir sulama hortumu düşünün ve iğne ile delerseniz hemen orada tiz ses çıkar. Daha büyük delinmelerde daha fazla ses oluşur. En ufak su seslerini bile cihazımız yalnızca dinleme aygıtını yüzeylerde gezdirmemiz ile anlamaktadır. Banyo lavabosunda sızıntı mı var? Kanal içinden kamera ile bakıp yine bulabiliriz. Pimaş kanalında atık sızıntısı dahil hepsini bu şekilde anlayabiliriz. Çözüm için ise su kaçağı bulan firmalar olarak su kaçağı cihazları kullandıktan sonra parça değişimi veya eğer sistem ve şartlar uygun ise kimyasal kapatıcılar ile sızıntının üstesinden gelebiliriz.

tesisatta su kaçağı

İstanbul su kaçağı firmaları plastik su borularında kılcal sızıntıları kimyasal ile onarma, düzeltme, sızan kısmı kimyasal ile doldurma, su akışını kesme gibi işlemleri de yapabilir. Ayrıca sıcak suyun borudan dışarı akması gibi durumlarda termal sistemlerimiz ile kameralı su kaçağı tespiti yapmakta ve yine en ufak zararsız analizleri uygulayabilmekteyiz.

YORUMLAR

  1. Su kaçağı son yılların en büyük problemlerinden biri. Kullanılan malzemedeki kalitesizlik ve işçiliğinde kötü olması nedeni ile bilinmeyen alanlardan bilinmeyen su kaçakları oluşmakta. Yazınız gayet açıklayıcı site yönetimine teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir