Kapıda Ödeme Olan Siteler Nelerdir? Trendyol, Hepsiburada, N11 Kapıda Ödeme Var Mı?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere kapıda ödeme olan siteler hangileridir onları paylaşacağız. Trendyol kapıda ödeme var mı? Hepsiburada kapıda ödeme var mı? N11 kapıda ödeme var mı? Tüm cevaplara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Vatandaşlar alışveriş sitelerinden bir ürün alırken kapıda ödeme seçeneğini daha fazla tercih ediyorlar. Çünkü bu şekilde daha güvenilir oluyor ve ürünü görüp kargocuya parayı teslim etmek istiyorlar. Bazı e-ticaret sitelerinde bu uygulama mevcut fakat bazılarında ise kapıda ödeme seçeneği yer almıyor. Peki hangi sitelerde kapıda ödeme seçeneği vardır şimdi tüm siteleri ve büyük sitelerde kapıda ödeme var mı onları yazalım.

Başlıklar

Kapıda Ödeme Olan Siteler Hangileridir?

Kapıda ödeme yapan bazı siteler aşağıdaki gibidir:

 • LC Waikiki (www.lcwaikiki.com)
 • MediaMarkt (www.mediamarkt.com.tr)
 • Morhipo (www.morhipo.com)
 • Tozlu (www.tozlu.com)
 • Hepsiburada (www.hepsiburada.com)
 • Mavi (www.mavi.com)
 • Kitapyurdu (www.kitapyurdu.com)
 • Migros (www.migros.com.tr)
 • BKM Kitap (www.bkmkitap.com)
 • Cimri (www.cimri.com)
 • PTT Avm (www.pttavm.com)
 • DeFacto (www.defacto.com.tr)
 • Carrefour (www.carrefoursa.com)

Yukarıdaki siteler kapıda ödemeli siteler arasında yer almaktadır. Tabii ki daha birçok kapıda ödemeli site mevcuttur fakat en popülerleri bu şekildedir diyebiliriz.

Bu paylaştığımız siteler üzerinden aldığınız ürünleri kapıda ödemeli şekilde satın alabilirsiniz. Fakat kapıda ödeme ekstra bir ücrete tabi olabilir. Yani kapıda ödeme ürün fiyatına + olarak bir hizmet ücreti katabilir. Bu da aklınızda bulunsun.

Bunun dışında bazı büyük sitelerde kapıda ödeme seçeneği bulunmuyor. Şimdi bazı alışveriş sitelerinde kapıda ödeme var mı hep birlikte inceleyelim.

Trendyol kapıda ödeme var mı?

Türkiye’nin en büyük alışveriş e-ticaret sitelerinden birisi olan Trendyol.com ‘da maalesef kapıda ödeme seçeneği yer almıyor. Sitede yapılan açıklamaya göre “Ödemelerinizi sadece kredi kartı ve banka kartı ile sipariş oluşturma aşamasında yapabilirsiniz.” deniliyor. Haliyle Trendyol’da kapıda ödeme seçeneği bulunmuyor.

Hepsiburada kapıda ödeme var mı?

Hepsiburada internet sitesinde kapıda ödeme seçeneği yer almaktadır. Hepsiburada üzerinden alacağınız ürünleri kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Aynı şekilde ETF, havale, online ödeme yöntemleri ile de gönül rahatlığıyla ürün alımı yapabilirsiniz.

N11 kapıda ödeme var mı?

N11.com sitesinde daha önceleri kapıda ödeme seçeneği mevcuttu diye biliyoruz. Fakat sanırız son zamanlarda pandemiden dolayı kapıda ödeme seçeneği pasif duruma gelmiş. Çünkü sitelerinde “Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.” uyarısı yazıyor. Yani bu da kapıda ödeme seçeneği daha önceden aktifti fakat şu anda kullanılmamaktadır anlamına geliyor olabilir. Yine de kesin bilgiye müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Gitti Gidiyor kapıda ödeme var mı?

Bir başka alışveriş sitesi gittigidiyor.com ‘da kapıda ödeme seçeneği mevcut değildir. Sitede yapılan açıklamaya göre GittiGidiyor’da tüm işlemler ‘Sıfır Risk’ güvencesinde gerçekleşmektedir. Bu bakımdan kapıda ödeme seçeneği yoktur.

Çiçek Sepeti kapıda ödeme var mı?

Çiçeksepeti sitesinde de aynı şekilde kapıda ödeme seçeneği bulunmuyor. Fakat site tamamen güvenilirdir. Bu bakımdan online şekilde banka, havale, eft, kredi kartı yöntemleriyle alışveriş yapabilirsiniz.

Kısacası kapıda ödeme kabul eden siteler ve etmeyen siteler bu şekildedir. Arkadaşlar eğer büyük sitelerden alışveriş yapıyorsanız ödeme konusunda bir endişeniz olmasın. Yani güven açısından kapıda ödemek isteniyor bu doğrudur fakat trendyol, hepsiburada gibi büyük sitelerde kapıda ödemeye gerek yok. Siteler tamamen güvenilirdir. Bu bakımdan gönül rahatlığıyla online olarak internetten sipariş verebilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir