Kargo Takibi Yapabileceğimiz En İyi Tracking Siteleri

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere kargo takibi yapabileceğimiz en iyi tracking sitelerinin isimlerini paylaşacağız.Umarız faydalı olur.

Gün içerisinde binlerce kargo transferi yapılıyor.Kargo transferlerinin takibini yapmamız için ya kargo firmasını arıyoruz ya da şubeye gidip kontrol ettiriyoruz.Artık bunların hiç birine gerek yok.Çünkü bir çok kargo takibi yapabileceğimiz site kuruldu ve kargo numarasını bu sitelere girerek kargomuzun nerede olduğunu takip edebiliyoruz.

Daha önceki aliexpress ve alibaba kargo takibi nasıl yapılır adlı yazımızda kargo takibi yapmayı anlatmıştık.Bu yazımızda direkt olarak kargo takibi yapabileceğiniz en iyi tracking sitelerini paylaşacağız.Lafı uzatmadan sitelere geçelim.

Kargo Takibi Yapabileceğimiz En İyi Tracking Siteler Listesi

==> gonderitakip.ptt.gov.tr
==> www.17postservice.com
==> track-chinapost.com
==> www.faspeed.com
==> www.track-trace.com/post
==> track.yw56.com.cn/en-US
==> www.17track.net/tr

Şimdilik en iyi kargo takip tracking siteleri bu şekildedir.Bunların arasında bizim favorimiz ise 17track.net sitesidir.

Bu kargo takip sitelerine girerek kargo numaranızı boş kutuya yazıp kargonuzun detaylarını öğrenebilirsiniz.Umarız faydalı olur.İlerleyen zamanlarda başka kargo takip sitelerini de sitemize ekleyebiliriz.Sizlerin de bildikleri güzel kargo takip siteleri varsa yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir