Kaybolan Çiçekler Whatsapp ve Telefon İhbar Numaraları

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda sizlere Fox Tv’de yayınlanan Kaybolan Çiçekler adlı programın whatsapp ve telefon ihbar hattı numaralarını paylaşacağız.

Fox Tv ekranlarında sabah vakitlerinde yayınlanan Kaybolan Çiçekler programı Atv’deki Müge Anlı’nın programıyla aynı işleri yapıyor diyebiliriz.Kaybolan Çiçekler’i İnci Ertuğrul sunmaktadır.Her gün sabah saat 10:00’da yayına başlayan program gün geçtikçe reytinglerde de iyi sıralara geliyor.

Kaybolan Çiçekler programının amacı ülkemizin dört bir yanında kaybolan ve aranan kişileri büyük bir titizlikle tüm detayları ve kanıtları inceleyerek arayıp bulmaktır.Daha çok kayıp çocuk ihbarlarıyla ilgilenmektedirler.

Kaybolan Çiçekler programına hem whatsapp yoluyla hem de telefon yoluyla katılabilirsiniz.Eğer ihbarda bulunmak istiyorsanız kanıtlarıyla birlikte videonuzu,ses kaydınızı veya herhangi bir mesajınızı whatsapp uygulaması aracılığıyla programa iletebilirsiniz.Ek olarak canlı yayına da katılıp bildiklerinizle programa destek olabilirsiniz.Şimdi gelelim Kaybolan Çiçekler whatsapp ve telefon ihbar hattı numaralarını paylaşmaya.Numaralara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kaybolan Çiçekler Whatsapp İhbar Hattı Numarası ==> 0530 050 51 55

Kaybolan Çiçekler Telefon İhbar Numarası ==> 0212 284 60 60

Kaybolan Çiçekler Canlı Yayın Numarası ==> 0212 284 60 60

Sizler de bu programa katılmak veya ihbarda bulunmak istiyorsanız yukarıdaki numaraları kullanabilirsiniz.Diğer istek ve görüşlerinizi yorum kısmından bekliyoruz.Teşekkürler…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir