Kilo Vermenize Yardımcı Android ve IOS Diyet Uygulamaları

Herkese iyi günler dileriz değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere android ve ios(apple) üzerinde kilo vermeye yardımcı diyet uygulamaları nelerdir onların isimlerini ve detaylarını paylaşacağız.

Akıllı telefonlarda birbirinden güzel ücretsiz uygulamalar mevcuttur. Bunlardan birisi de kilo vermeye yardımcı olan diyet uygulamalarıdır. Bu uygulamalar sayesinde hiç doktora gitmeden kendi başınıza kilo verebilirsiniz ve fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. Peki hem ios (Apple Store) hem de android (Play Store) işletim sistemlerinde olan bu uygulamalar nelerdir şimdi onları maddeler halinde paylaşalım.

1-) MyFitnessPal;

Hem ios hem de android telefonlar için uygulaması bulunan Myfitnesspal, alanında en iyi diyet uygulamalarından birisi olarak gösteriliyor. Sadece Google Play Store’da 50 milyondan fazla kişinin yüklediği bu uygulamayı gerçekten denemeniz gerekiyor. Tüm özellikleriyle ücretsiz olan bu uygulamanın resmi web sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Uygulama içerisinde 6 milyondan fazla yiyecek-içecek veritabanı bulunuyor.

2-) Weight Watchers;

5 milyondan fazla indirilmiş olan Weight Watchers diyet uygulaması da insanların sağlıklı bir şekilde beslenmesini ve kolay şekilde kilo vermesine yardımcı oluyor. Uygulama hem Apple hem de Android telefonlarda kurulabiliyor. Yapmanız gereken şey Apple Store veya Play Store’a girip uygulamayı ücretsiz yüklemektir. Bu diyet uygulamasının resmi web sitesine de buradaki adresten ulaşabilirsiniz.

3-) Diyetkolik Online Diyet;

Diyetkolik.com sitesinin resmi uygulaması olan diyetkolik online diyet uygulaması tamamen yerli yapım bir projedir. Hem android hem de ios platformlarında kullanılan bilen diyetkolik uygulaması tamamen Türkçe’dir ve ücretsizdir. Ayrıca uygulamada tüm Türk yemeklerinin besin ve kalori değerleri de bulunuyor. Buna göre kendinize özel bir diyet listesi de oluşturabiliyorsunuz. Programın resmi adresine buradan ulaşabilirsiniz.

4-) Diet Point – Weight Loss;

Son olarak en iyi diyet uygulamalarından bir diğeri de 2010 senesinde hizmete başlayan “Diet Point – Weight Loss” uygulamasıdır. Bu da aynı şekilde ios ve android telefonlara yüklenebiliyor ve tamamen ücretsizdir. Bu uygulamanın da resmi web sitesine buradan ulaşabilirsiniz ve detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Şimdilik en iyi diyet uygulamaları bu şekildedir. Sizlerin de bildiği uygulamalar varsa isimlerini yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Teşekkürler iyi diyetler dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir