Kim Milyoner Olmak İster Whatsapp Başvuru Numarası

Herkese merhabalar bu yazımızda sizlere kim milyoner olmak ister yarışmasının whatsapp başvuru numarasını paylaşacağız.

Atv‘nin yıllardır sevilerek izlenen ve takip edilen bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster?” ‘in whatsapp ile başvuru hizmeti açılmıştır.Artık bundan sonra başvuru formu yerine whatsapp uygulaması aracılığıyla da yarışmaya başvuru yapabileceksiniz.Şimdi gelelim başvuru formunun linkini ve sonrasında whatsapp başvuru numarasını paylaşmaya.

Kim milyoner olmak ister yarışmasına 2 farklı yolla başvuru yapabilirsiniz.Aşağıdan onları açıklayalım;

1-)Eğer yarışmaya internet üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız buradaki başvuru formunu doldurup yarışmaya katılma şansı elde edebilirsiniz.

2-)Eğer yarışmaya whatsapp uygulaması ile başvuru yapmak istiyorsanız “0 553 043 43 43” numarasına kendinizi tanıtan bir video çekip yollamanız gerekmektedir.Ek olarak kişisel bilgilerinizi de yollamanız gereklidir.Lütfen doğru ve eksiksiz bilgileri girdiğinize emin olun.Yoksa başvurular incelenmeye alınmayabilir.Bu yüzden doğru bilgileri yollamakta fayda var.

Başvuruları bu 2 yolla yapabilirsiniz şimdi gelelim biraz yarışma hakkında konuşalım.Yarışmayı şuanda Murat Yıldırım sunmaktadır.Gayet de güzel sunuyor.Yarışma genelde cumartesi akşamları yayınlanıyor.Ama yine de değişiklik yapılabilir.Yarışmada şuana kadar 1 milyon tl kazanan çıkmadı.Daha doğrusu Türkiye’de çıkmadı yabancı bir ülkede kazanan olmuştu 1 milyonu.

Şimdilik bu kadar.Umarız faydalı olmuştur.Whatsapp başvuru numarasını tekrar paylaşalım.Numara “0 553 043 43 43” şeklindedir.Herkese bol şans dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir