KKHA Ne Demek? KKHA Açılımı Ne Anlama Geliyor? Jahrein-KKHA Nedir?

Twitch kullanıcılarının en merak ettiği konulardan birisi KKHA’nın açılımı nedir, KKHA ne demek soruları oldu. Peki, KKHA ne anlama geliyor? KKHA neyin kısaltmasıdır? detaylar yazımızda.

Kısaltmalardan en merak edilenlerden birisi de KKHA oldu. Peki, KKHA kısaltmasının açılımı nedir şimdi kısaca hep birlikte öğrenelim.

KKHA Kısaltmasının Açılımı Nedir? KKHA Ne Demektir?

KKHA kısaltmasının açılımı “Konuşalım Konuşalım Headshot Atalım” demektir. Yani bu ifadenin baş harfleri KKHA kısaltmasını oluşturmaktadır.

KKHA, Jahrein’in programının ismidir. Jahrein, gündeme özel konuklarla yaptığı programın ismi KKHA’dır. Örneğin bugün Jahrein, Kemal Kılıçdaroğlu ile canlı yayın programı gerçekleştirdi. Programın ismi ise Kkha oldu. Dilerseniz Twitter’dan #KKHA etiketinden program detaylarına göz atabilirsiniz. Aynı şekilde Twitch ve Youtube kanallarından canlı izleyebilirsiniz.

Jahrein, KKHA (Konuşalım konuşalım headshot atalım) programında konuklarına özel ve gündeme dair sorular sorabiliyor. Program sadece oyunlar, gamer ile ilgili değildir. Yani gelen konuğa göre özel konular konuşulabilmektedir. Ayrıca sizler de chat bölümünden konuk için sorular sorabilirsiniz. Jahrein de sizin sorularınızı görüp konuğa iletebilir. Gerçekten format açısından başarılı bir programdır diyebiliriz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir