League of Legends En Değerli Kostümler

Sizler hiç League of Legends oyunundaki en değerli ve bulunmayan kostümleri merak ettiniz mi? Eğer cevabınız evet ise bu konu tam da size göre.Buyurun birlikte en değerli ve artık satışı olmayan kostümler nelermiş öğrenelim.

1-)Kara Alistar;

Bu kostüm en nadir bulunan kostümler arasında yer alıyor.İngilizcesi “Black Alistar” ‘dır.Normal değeri 1-2 bin tl arasındadır.Lakin satışı yapılıyor mu bilinmez.

2-)Pax Twisted Fate;

Aslında 3 adet Pax’lı kostüm mevcut.Bunlar Pax Twisted Fate,Pax Sivir ve Pax Jax‘tır.Bu kostümlerin artık satışı mevcut değildir.Etkinliklerde vs. çıkma olasılığı da çok düşüktür.Haliyle epey değerli bir kostümdür.

3-)İnsan Ryze;

Bu kostüm de koleksiyonluk kostümler arasında yer almaktadır.Bulunması epey zordur.İnsan Ryze kostümünün görüntüsünü aşağıda verelim.Bu kostüme sahipseniz çok şanslısınız demektir.Bu kostümü ön sipariş üzerine rp karşılığında satın alabilirsiniz.

4-)Gümüş Kayle;

İngilizcesi “Silver Kayle” olan Gümüş Kayle kostümü de aynı şekilde koleksiyonluk kostümler arasında yer almaktadır ve bulunması epey zordur.Aşağıda Gümüş Kayle‘nin görüntüsüne bakıyoruz.

Şimdilik en değerli ve artık rp(riot point) karşılığında satılmayan kostümler bu şekildedir.Tabii ki daha bir çok var.Ama biz en popüler olanları yazdık konuya.Zamanla diğer değerli kostümleri de konuya ekleyeceğiz.Herkese iyi eğlenceler dileriz…

YORUMLAR

  1. 7 Tane yada 10 tane olsaydı daha iyi olurdu bende. Cs riven falan.

    1. Merhabalar Salih, ilerleyen zamanlarda kostümlerin sayılarını arttıracağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir