League of Legends Sahip Olduğumuz Kostümlere Nereden Bakılır?

Cümleten merhabalar.Bu konumuzda sizlere League of Legends(LOL) oyununda sahip olduğumuz tüm kostümlere nereden bakarız onu anlatacağız.

LOL dünya genelinde en çok oynanan online oyunlardan birisidir. LOL’ün dünya şampiyonası da mevcuttur. Hatta önümüzdeki senelerde olimpiyat oyunlarına da e-spor dalında gelecektir. LOL oyununda satın alınan belli başlı eşyalar var diyebiliriz. Mesela hesabınıza riot point yani RP yüklediniz diyelim. Haliyle bu RP ile kostüm, rün sayfası vb. oyun içi eşyalar alabiliyorsunuz. Fakat genelde kostüm almak için hesaba RP yüklemesi yapılır. Peki hesabınıza diyelim ki kostüm alacaksınız fakat hangi heroların kostümleri var buna göre alım yapacaksınız ve bunu bilmiyorsunuz. İşte bunu öğrenmek için yani LOL’de sahip olduğunuz kostümlere nereden bakılır bunu bilmeniz için aşağıdaki maddeleri uygulamanız gerekiyor.

1-)  Öncelikle oyuna giriyoruz. Üst menüden “Koleksiyon” sayfasını açıyoruz.

2-) Ardından alt menüde açılan “Kostümler” kısmına giriyoruz.

3-) İşte buradan sahip olduğunuz tüm kostümleri görebiliyorsunuz. Mesela bizim hesabımızda 29 kostüm bulunuyormuş. Eğer hesabınızda var olan kostümleri görmek istiyorsanız “Mevcut Olmayanları Göster” yazısının yanındaki tik işaretini kaldırıyoruz. Bu sayede sağ tarafta sahip olduğunuz tüm kostümler görünür.

4-) Son olarak gördüğünüz gibi o tik işaretini kaldırınca sağ tarafta sahip olduğunuz tüm kostüm kıyafetleri çıktı.

Şimdilik bu kadar belki hesabınızdaki tüm kostümleri gösteren bir web sitesi olabilir şimdilik bilmiyoruz. Fakat bu yöntemle oyuna girerek hızlı bir şekilde hesabınızda bulunan tüm kostümleri görebilirsiniz. Umarız işinize yarar. Yorumlarınızı bekliyoruz. Bol pentalı iyi oyunlar dileriz 🙂

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir