League of Legends Satın Alma Geçmişine Nereden Bakılır?

Selamlar bu yazımızda sizlere League of Legends oyununda itemlerin, kostümlerin, totemlerin vb. eşyaların satın alma geçmişine tek sayfa üzerinden nereden bakılır onu göstereceğiz.

Bildiğiniz gibi LoL oyununda hesabımız için satın aldığımız bir sürü çeşit eşya bulunmaktadır. Mesela kostümler, totemler, şampiyonlar vb. eşyaları RP veya mavi öz karşılığında satın alabiliyoruz. Üstelik bu satın aldıklarımızı da tek bir pencereden ne zaman satın almışız, kaç paraya almışız, iade edilebilir mi edilemez mi vb. gibi bir çok özelliği görebiliyoruz. Yani kısacası hesabınızda şuana kadar neler satın aldıysanız, ne kadara ve hangi tarihte aldıysanız aşağıda anlatacağımız yere girerek hepsine bakabilir ve detaylı inceleyebilirsiniz.

LoL (Kostüm, Totem, Şampiyon vb.) Eşyaların Satın Alma Geçmişine Nasıl Bakılır?

1-) Oyunda satın alma geçmişine bakmak için öncelikle hesabımıza giriş yapıyoruz. Ardından sağ üst taraftaki “Mağaza” butonuna tıklayarak mağazamızı açıyoruz.

2-) Sonrasında en sağ tarafta aşağıda gördüğünüz gibi “Hesap” butonu mevcut. Ona tıklıyoruz.

3-) Akabinde yeni bir ekran gelecektir. Buradan en soldaki menüden “Satın Alma Geçmişi” kısmına giriyoruz.

4-) Ardından burada tüm satın almış olduğunu kostüm, totem, şampiyon vb. eşyaları görebileceksiniz. Mesela burada iade edilebilirlik durumu da yazıyor. Dilerseniz aldığınız itemleri iade butonuna basarak parasını geri alabiliyorsunuz.

5-) Ayrıca sol tarafta yer alan rp satın alma geçmişi ve hediye geçmişi kısımlarına da girerek onları da inceleyebilirsiniz. Fakat bildiğimiz kadarıyla buradaki değerler son satın alınanlara göredir. Yani mesela 2015 yılında satın aldığınız kostümler vs. burada yazmayabilir. Galiba o yıl içerisinde yaptığınız alış verişler burada yazıyor.

Bu şekilde LoL oyununda satın alma geçmişine bakabilirsiniz. Umarız yararlı olur. İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir