League of Legends Sihirdar Adı Değişimi Nasıl Yapılır?

Herkese merhabalar bu yazımızda sizlere League of Legends oyununda sihirdar adı değişikliği nasıl yapılır onu anlatacağız.

Sihirdar adı oyundaki nick isminiz gibi bir şeydir. Bu sihirdar adı oyuna girerken yazmış olduğunuz kullanıcı adı değildir. Sihirdar ismi oyunda ekranda yazan yani karakterinizin üstünde yazan isimdir. Bu ismi RP karşılığında değiştirmek mümkündür. Şimdi maddeler halinde sihirdar adını (karakter adı) nereden değiştirebiliriz onu anlatalım.

Sihirdar ismi değiştirme için gerekenler ==> 1300 RP veya 13900 mavi öz

LoL Sihirdar Adı Nereden Değiştirilir?

1-) Sihirdar ismini 1300 RP (yani 1300 Riot Puanı) karşılığında veya 13900 mavi öz ile değiştirebilirsiniz. Öncelikle oyuna giriyoruz. Ardından sağ üstteki “Mağaza” simgesine tıklıyoruz.

2-) Sonrasında en sağ üst kısımdan aşağıda gördüğünüz gibi “Hesap” simgesine basıyoruz. Rp satın al butonunun 2 sağında yer alıyor.

3-) Sonrasında ise açılan yerde aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi “Sihirdar Adı Değişimi” parşömeni mevcut. Onu 1300 RP veya 13900 mavi öz ile satın alarak sihirdar vadisi adımızı değiştirebiliyoruz. 1300 RP ortalama 30 TL civarında etmektedir fakat eğer RP’niz yoksa dediğimiz gibi telaşlanmaya gerek yok. Oyun içinden kazanılan mavi özleri biriktirerek sihirdar adınızı değiştirebilirsiniz. Mavi özleri ise oyun oynadıkça ücretsiz kazanabilirsiniz.

4-) Ardından sihirdar adı değişimi eşyasına tıkladıktan sonra aşağıdaki gibi bir yer çıkacaktır. Burada istenen ad bölümüne yeni oluşturmak istediğiniz sihirdar adını yazın. Ardından adı kontrol et butonuna basınız. Eğer ad alınmaya uygunsa 1300 rp ve 13900 mavi öz butonuna basarak değiştirme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Böylelikle sihirdar vadisinde gözüken karakter (şampiyon-hero) isminizi istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. İyi oyunlar iyi eğlenceler dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir