League of Legends Takviye Ne İşe Yarar, Kaç RP? LoL ARAM Kostüm Takviye Kaç RP?

Merhabalar değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere League of Legends oyununda ARAM modunda oyuna girerken karşımıza çıkan takviye butonu ne işe yarar ve kaç RP harcıyor onu anlatacağız.

LoL ARAM (Sonsuz Uçurum) oyuna girerken “TAKVİYE” butonuna basarak kostüm takviyesi yapabiliyorsunuz. Takviye butonu ile siz dahil diğer 4 oyuncu o şampiyonun rastgele 1 kostümünü kazanıyor. Şimdi detayları aktaralım.

LoL ARAM Takviye Nedir, Ne İşe Yarıyor?

League of Legends Aram modunda “TAKVİYE” butonuna basarak kostüm takviyesi yapılabiliyor. Takviye butonu zar ve kostüm seçiminin hemen üstünde gözükmektedir. Aşağıda gördüğünüz gibi. Takviye butonu ile tüm 5 oyuncu seçtiği şampiyonun özel bir kostümünü kazanıyor, yani rastgele kostüm kazanıyor. Bu tek seferlik oluyor. Yani sadece bu oyun için geçerlidir.

Ayrıca Takviye butonuna basıldığında butona basan kişi bu oyun için 200 Mavi öz kazanırken diğer 4 kişi ise 100’er mavi öz kazanıyor.

Ek olarak şunu belirtelim diyelim ki siz takviye kullandınız ve 95 RP harcadınız. Eğer lobide oyun bozulursa 95 RP hesabınıza geri iade ediliyor. Yani oyun bozulursa RP’niz silinmez size iade edilir.

LoL ARAM Takviye Kaç RP?

LoL Aram modunda kullanılan Takviye özelliği 95 RP’dir. Eğer hesabınızda 95 RP ve daha üzeri RP varsa takviye butonuna basabilir ve takımınızda bulunan tüm oyuncular oynayacağı şampiyonun rastgele bir kostümünü kazanır. Bu özellik tek bir maçlıktır, yani bir kereliktir. Eğer lobi bozulursa 95 RP’niz geri iade edilir.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir