League of Legends TFT Set 6 Spatula İtemleri Nelerdir? (Spatula Dönüşümleri)

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere League of Legends TFT oyunundaki set 6 trantula itemleri hangi itemle birleşirse ne verir onu anlatacağız.

LoL oyununun en güzel maplerinden birisi TFT ‘dir. Gerçekten hem eğlenceli hem de zekayı geliştiren türde bir oyundur diyebiliriz. TFT’de şuanda Set 6 paketi mevcuttur. Yani güncelde set 6 şampiyonları ve itemleri oynanıyor. Set 6’da merak edilen item kombinasyonlarının başında ise Spatula itemi geliyor. TFT oynarken spatula geldiğinde her seferinde itemleri birleştirip ne özellik verir diye kontrol ederiz. Gerçekten Spatula hangi itemle birleşirse neye dönüşür fazla bilinmeyebiliyor ve unutulabiliyor. Sizler için şimdi Spatula dönüşümlerini paylaşacağız. Spatula ile hangi item birleşirse ne verir, neye dönüşür tüm dönüşümlere aşağıdan bakabilirsiniz.

TFT SET 6 Spatula İtemleri Nelerdir?

  • Spatula + TEK Kılıcı = Seçkin Amblemi verir.
  • Spatula + Nişancı Yayı = Atılgan Amblemi verir.
  • Spatula + Aşırı Büyük Sopa = Sihir Üstadı Amblemi verir.
  • Spatula + Tanrıça’nın Gözyaşı = Akademi Amblemi verir.
  • Spatula + Zincir Yelek = Kartel Amblemi verir.
  • Spatula + Dev Kemeri = Kimyasal Amblemi verir.
  • Spatula + İdman Eldiveni = Suikastçı Amblemi verir.
  • Spatula + Negatron Pelerini = Mutant Amblemi verir.
  • Spatula + Spatula = Strateji Ustacı Tacı verir. Bu item +1 Azami Takım Büyüklüğü sağlar. (Takımınızın şampiyon kapasitesi +1 artmış olur. En değerli birleşim budur diyebiliriz.)

Spatula TFT Set 6 güncel dönüşümleri bu şekildedir. Spatulayı yukarıdaki itemlerde birleştirirseniz yanındaki itemlere sahip olursunuz. Set 6’da spatula itemi birleştirmeleri sayesinde Seçkin, Atılgan, Sihir üstadı, Akademi, Kartel, Kimyasal, Suikastçı, Mutant, +1 takım büyüklüğü özelliklerine sahip olabilirsiniz. Tabii ki bunlardan en değerlisi Spatula+Spatula olanıdır. Yani 2 Spatula’yı birleştirirseniz +1 takım büyüklüğü kazanmış olursunuz. Diyelim ki takımızın 6 kişilik. Haliyle Spatula+Spatula itemlerini birleştirirseniz takımınızın kapasitesi 7’ye çıkmış olur. Böylelikle rakiplerinize karşı ekstra 1 şampiyonla sahaya çıkmış olursunuz ve büyük avantaj sağlarsınız.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir