League of Legends Yeni Level Sistemi-Maksimum Level Kaçtır?

Merhaba arkadaşlar sizlerin de bildiği gibi league of legends oyununa yeni güncelleme geldi ve maximum 30 level olan oyun artık sınırsız levele kadar çıkabiliyor.

Örneğin geçtiğimiz günlerde bir oyuncu League of Legends oyununda 300. seviyeye yani 300. levele geldi.Büyük ihtimalle bu levelin de bir sınırı yok.Yani gidebildiği kadar gidiyor diye düşünüyoruz.Fakat tam olarak kesin bir bilgi de lol oyununun resmi web sitesinde yer almamaktadır.

Her level atladığınızda sizlere belirli ödüller veriliyor. Bu ödüllerin büyük olanları ilerleyen leveller de geliyor. Yani ne kadar yüksek seviye olur sanız alacağınız hediyenin değeri o kadar yüksek oluyor.

Şimdi sizlere 1 oyun da kaç xp geliyor vs. bilgileri anlatacağım.

Günün ilk galibiyetini alırsanız yaklaşık normal galibiyetten 3 katı kadar daha fazla xp kazanırsınız ve bu sizin için level bakımından önemli olacaktır. Mesela oyuna fazla sıklıkla giremiyorsanız mutlaka her gün 1 oyun atın ve bu galibiyet bonusu fırsatını kaçırmayın.

Yeni level sistemi ile bir çok oyuncu açısından kötü olsa da bir çok oyuncu açısından iyi olmuştur. Örneğin challenger kümesinde ki bir adam yani en üst lig deki bir adam genel de çok konuşuluyorken , şimdi ise leveli daha fazla olan daha çok konuşulmaya başladı bu da dediğim gibi kimini olumsuz etkilerken kimini ise olumlu etkiliyor.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir