LoL 2018 Türkiye Şampiyonluk Ligi Puan Durumu

Herkese tekrardan merhabalar.Bu yazımızda sizlere League of Legends 2018 Türkiye Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi güncel puan durumunu paylaşacağız.

Dünyanın en iyi online oyunlarından birisi olan League of Legends oyununda her sene turnuvalar düzenleniyor.Ülkemizde de her sene olduğu gibi bu sene de 2018 vodafone freezone şampiyonluk ligi düzenlenmektedir.

Şuanda lig güncelde 9. haftadadır.Lol şampiyonluk ligi puan durumu lol’ün kendi sitesinde yer almıyor.Daha doğrusu yer alsa bile ben bulamadım bilmiyorum.Bu yüzden sitemize eklemek istedim.Puan durumlarını güncel olarak youtube yayınlarının başında veya sonunda görebilirsiniz.

Şimdi lafı uzatmadan LoL 2018 Türkiye Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi güncel puan durumunu paylaşalım.Puan duruma aşağıdaki görselden ulaşabilirsiniz.

lol 2018 şampiyonluk ligi puan durumu
lol 2018 şampiyonluk ligi puan durumu

Gördüğünüz gibi arkadaşlar güncel puan durumu bu şekildedir.Şuanda ilk sırada 25 galibiyetle Supermassive yer alıyor.Ligin son sırasında ise 3 galibiyetle Galakticos yer almaktadır.Bakalım ilerleyen haftalarda neler olacak hep birlikte göreceğiz.

Şimdilik bu kadar dediğimiz gibi kendi sitelerinde puan durumu yazmıyor daha doğrusu biz bulamadık.Bu yüzden buradaki youtube kanalına girerek son videolarına bakıp güncel puan durumunu öğrenebilirsiniz.

Biz yine elimizden geldiğince güncel puan durumlarını sürekli siteye ekleyeceğiz.Umarız faydası olur.Herkese iyi seyirler ve iyi oyunlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir