LOL Hesaba Toplamda Ne Kadar Para Yatırılmış Nereden Bakarız?

Herkese merhabalar değerli arkadaşlar bu yazımızda sizlere League of Legends yani kısacası LOL oyununda hesabınıza toplam ne kadar para yatırmışsınız buna nereden bakarız onu anlatacağız.

League of Legends oyununda tl karşılığında RP(riot point) yani riot puanı satın alabiliyoruz. Bu RP’lerle ise birbirinden güzel kostümler, rün sayfaları vb. oyun içi eşyalar alınabiliyor. Fakat dediğimiz gibi bunları satın almanız için TL ile RP almanız gerekiyor. Peki hiç şuana kadar oyuna kaç tl yatırdığınızı merak ettiniz mi? Eğer cevabınız evet ise şimdi maddeler halinde sizlere oyuna kaç tl yatırmışsınız onu nereden öğreniriz anlatalım.

1-) Öncelikle Lol’ün resmi sitesi olan buradaki siteye giriş yapıyoruz.Linki göremeyenler için site “http://privacy.riotgames.com/” burasıdır.Buraya girdikten sonra dilimizi Türkçe yapmak için sağ üstten dil ayarlarını Türkçe yapıyoruz.

2-) Ardından sayfamız Türkçe olacaktır.Sonrasında ana ekranda “Veri Al” butonu çıkacak ona basıyoruz.

3-) Ardından LOL kullanıcı adı ve şifremizi girip sisteme giriş yapıyoruz.Korkmanıza gerek yok site lol’ün resmi web sitesidir.Zaten uzantısına da bakarsanız site riotgames.com’a aittir.Bu yüzden gönül rahatlığıyla siteye giriş yapabilirsiniz.

4-) Son olarak sisteme giriş yaptıktan sonra aşağıdaki gibi bir sayfa karşımıza çıkacaktır.Burada da LOL oyunu için toplam harcadığımız para daha doğrusu hesaba toplam ne kadar para yatırmışız o gözükecektir.Bu tl hesabından da RP’ye dönüştürme yapabiliriz.

5-) Mesela bizim hesabımıza toplamda 49 tl para yatırmışız.Bunu da RP olarak çevirirsek şuanda 400 rp 10 tl ise, 49 tl de yaklaşık 400*5 rp’ye eşit olur.Yani bu da yaklaşık olarak 2000 rp demektir.İndirimleri de hesaba katarsak 49 tl yaklaşık olarak 2 bin küsür RP’ye eşit olmaktadır.

Aynı bu şekilde sizlerde hesabınıza yatırdığınız toplam tl miktarınızı rp’ye çevirebilirsiniz.Umarız faydalı olur.Siz hesabınıza ne kadar yüklemişsiniz yorumlara bekliyoruz.Herkese iyi eğlenceler ve iyi oyunlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir