Metin 2 Biyolog Görevi Haritada Nerededir ve Nasıl Yapılır?

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere metin 2 oyunundaki biyolog görevi haritada nereden alınır ve nasıl yapılır hakkında tüm detayları paylaşacağız.Umarız faydalı olur.

Biyolog görevi Metin2’deki en önemli görevlerden birisidir.Çünkü bu görev ile birlikte karakterinizde kalıcı olacak bir sürü özellik kazanıyorsunuz.Öncelikle biyolog görevi haritada nerede bulunur onu paylaşalım.Biyologumuzun adı “Biolog Chaegirab” ‘dır.

Mavi bayrak(Pyungmoo) biyolog görevi haritadaki koordinatları ==>  285,285
Sarı bayrak(Joan) biyolog görevi haritadaki koordinatları ==>  898,797
Kırmızı bayrak(Yongan) biyolog görevi haritadaki koordinatları ==>  896,610

Koordinatlar bu şekildedir.Şimdi yerini görsel olarak gösterelim sizlere.

Mavi bayrakta yukarıdaki gördüğünüz gibi haritada yerini kırmızı kutuyla belirttik.Oyun içinde yukarıdaki çıkıştan çıkıyoruz.

Sonrasında azıcık ilerliyoruz ve yaban domuzlarının bulunduğu yerde “Biolog Chaegirab” ‘ı görüyoruz.

Ardından üstüne tıklayınca istediğimiz görevi alıyoruz.Şimdi gelelim bu görevlere ve verdiği ödüllere.

İşte karşınızda Biyolog görevinde istenilen görev eşyaları ve verilen ödüller;

==>30 seviye Biyolog görevinde 10 ork dişi ve 1 tane Jinunggyi’nin ruhtaşı isteniliyor.Ödül olarak ise kalıcı %10 hareket hızı+kırmızı abanoz sandık veriliyor.
==>40 seviye Biyolog görevinde 15 lanet kitabı ve 1 tane Tapınağın ruhtaşı isteniliyor.Ödül olarak ise kalıcı %5 saldırı hızı+ihtişamlı abanoz sandık veriliyor.
==>50 seviye Biyolog görevinde 15 şeytan hatırası ve 1 tane Sagynin ruhtaşı isteniliyor.Ödül olarak ise kalıcı +60 savunma+sarı abanoz sandık veriliyor.
==>60 seviye Biyolog görevinde 20 tane buz topu ve 1 tane Aurtumryunun ruhtaşı isteniliyor.Ödül olarak ise kalıcı +50 saldırı değeri+parlak yeşil abanoz sandık veriliyor.
==>70 seviye Biyolog görevinde 25 tane zelkova dalı ve 1 tane Gyimok’un ruhtaşı isteniliyor.Ödül olarak ise kalıcı %10 hasar azaltma+%11 hareket hızı+yeşil abanoz sandık veriliyor.
==>80 seviye Biyolog görevinde 30 adet tugyis tabelası ve 1 tane Tugyis ruhtaşı isteniliyor.Ödül olarak ise kalıcı +%6 saldırı hızı+%10 saldırı değeri+mavi abanoz sandık veriliyor.
==>85 seviye Biyolog görevinde 40 tane kırmızı hayalet ağaç dalı ve 1 tane orman ruhu taşı isteniliyor.Ödül olarak ise kalıcı %10 yarı insan savunması+mor abanoz sandık veriliyor.
==>90 seviye Biyolog görevinde 50 tane liderin notları ve 1 tane Liderin ruhtaşı isteniliyor.Ödül olarak ise kalıcı %8 yarı insan saldırı hasarı+mavi abanoz sandık veriliyor.
==>92 seviye Biyolog(Seon-Pyeong) görevinde 10 kemgöz mücevheri isteniliyor.Ödül olarak ise kalıcı 1000 HP can veya 120 savunma veya 50 saldırı değeri veriyor.Yani 3 seçenekten birini seçebilirsiniz.
==>94 seviye Biyolog(Seon-Pyeong) görevinde 20 tane bilgelik mücevheri ve 1 tane Beran-Setaou ruhtaşı isteniliyor.Ödül olarak ise kalıcı 1100 HP can veya 140 savunma veya 60 saldırı değeri veriyor.Yani 3 seçenekten birini seçebilirsiniz.

Bu liste metin2.org’dan alınmıştır.Daha fazla detaylı bilgiye oradan ulaşabilirsiniz.Herkese iyi eğlenceler iyi oyunlar dileriz…Biyolog görevini yapmak için istenilen eşyaları toplamanız gerekmektedir.Eğer ben toplayamam derseniz başka oyuncudan para karşılığında da bu görev itemlerini temin edebilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir