Metin 2’de Örümcek Zindanına En Kısa Yoldan Nasıl Gidilir? (Kestirme Yol)

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Metin2’de örümcek zindanına kısayoldan nasıl ulaşılır onu resimler eşliğinde göstereceğiz.

Metin 2 günümüzde halan daha çoğu kişi tarafından oynanan bir online oyundur. Ülkemizde Knight, Silkroad ve Metin 2 üçlemesi en çok oynanan online oyunlardır desek yanlış olmaz. Metin 2’de onlardan birisidir. Oyun çok detaylıdır. Bu bakımdan bazı yerlere ulaşım oyun içi zor yapılabiliyor. Bunlardan birisi de örümcek zindanıdır. Örümcek zindanı normalde Yongbi çölünde bulunuyor. Fakat mavi bayrak olduğunuzu düşünürseniz yürüme gitme mesafesi gerçekten çok fazla oluyor. Bu bakımdan örümcek zindanına ulaşım için kestirme yol bulunmuştur diyebiliriz. Şimdi sizlere örümcek zindanına en kısa yoldan nasıl gidilir onu maddeler halinde gösterelim.

Metin 2’de Örümcek Zindanına En Kısa Yoldan Ulaşım

Öncelikle arkadaşlar örümcek zindanına dediğimiz gibi Yongbi çölünden gidiliyor. Haliyle oraya kesin gitmemiz lazım. Fakat çölün en alt kısmından girişler olduğu için eğer siz mavi bayraksanız çöle en yukardan girmiş oluyorsunuz. Haliyle taa en aşağıya kadar yürümeniz gerekecek. Bu da epey zaman kaybı olur. İşte bu yüzden en kestime yolu sizler için bulduk. Hemen aşağıda anlatalım.

1-) İlk önce 1. köyden “Işınlayıcı” ‘ya gidiyoruz. Ardından üzerine tıklıyoruz.

2-) Açılan yerlerden en altta bulunan Yılan Vadisi” ‘ne tıklıyoruz ve sonra evet butonuna basıp yılan vadisine ışınlanıyoruz.

3-) Sonra aşağıdaki resimdeki gibi yılan vadisinin hemen sol tarafında Yongbi çölüne ışınlanma yeri çıkacak. O portala doğru gidiyoruz ve portaldan geçiyoruz.

4-) Yongbi çölüne geldikten sonra şimdi yine biraz ilerleyip soldaki kapıya gideceğiz.

5-) Haritadan gördüğünüz gibi bizim bulunduğumuz yer çölün en sağ alt tarafıdır. Zaten yılan vadisinden çöle gelince direkt burada başlamış oluyoruz. Haliyle örümcek zindanı da hemen sol taraftaki yerdir.

6-) Yani geldiğimiz yerden sola doğru yine ilerliyoruz ve ardından alttaki gibi örümcek zindanını görmüş oluyoruz.

7-) Bu şekilde en kısa yoldan yani en kestirme yoldan örümcek zindanına ulaşmış oluyoruz. Ardından zindana girip çarınızı kasmaya başlayabilirsiniz. Gerçekten örümcek zindanına giriş için en kısa yol bu diye biliyoruz. Daha kısa yol biliyorsanız yorum kısmından yazabilirsiniz. Ayrıca bu anlatımı Turkey 2 serverından yaptık. Zaten server fark etmiyor hangi bayrak olursanız olun hangi serverda olursanız olun yine bu yöntemle en hızlı şekilde örümcek zindanına ulaşabilirsiniz.

Oyun içerisinde örümcek zindanına en kısayoldan bu şekilde gidilir. Umarız beğenirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir