Metin2 EP Kuponu Nesne Markete Ne Zaman, Hangi Günler Gelir, Nasıl Alınır?

Herkese merhabalar değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere Metin2’de Nesne marketten EP kuponu nasıl çekilir, EP kuponları nesne markete hangi tarihlerde geliyor hakkında bilgiler vereceğiz.

Metin2 EP Kuponu Nesne Marketten Nasıl Satın Alınır?

Metin2’de EP kuponu nesne marketten alınıyor fakat herkes alamıyor. Çünkü EP kuponu almak için biyolog görevini yapmış olmanız gerekmektedir. Yani oyunda nesne marketten EP kuponu satın alabilmeniz için çarınızın Biyoloğun Deneyi (30 Seviye) görevini tamamlamış olması gerekmektedir. Biyolog görevini yapmayanlar nesne markette ep kuponu itemini göremezler haliyle satın alamazlar. Yani eğer sizin nesne markette “50 EP Kuponu” gözükmüyorsa bilin ki o çarınızda biyolog görevi yapılmamış demektir. Kısacası biyolog görevini yapmanız gerekiyor.

Ek olarak biyolog görevini tamamlamış olan tüm karakterler için “50 EP Kuponu” nesne markette sürekli satışta gözükür. Fakat bunun dışında “100 EP Kuponu“, “500 EP Kuponu” ve “1000 EP Kuponu” her zaman nesne markette olmuyor. 50 ep kuponu dışındaki ep kuponları oyunda bazı zamanlar nesne markete geliyor. Yani her zaman nesne markette sadece 50 ep kuponu bulunur diğerleri bulunmaz. 50 ep kuponu dışındaki ep kuponları nesne markete satışa geleceği zaman önden forumda duyuru yapılabiliyor. Duyuru takiplerine resmi Metin2 forum sitesinden ulaşabilirsiniz.

Metin2 EP Kuponu Nesne Markete Ne Zaman, Hangi Günler Geliyor?

Metin2’de 50 EP kuponu biyolog görevini tamamlayan herkes için nesne markette sürekli satışta bulunur. Fakat 100, 500 ve 1000 ep kuponları biyolog görevini yapsanız bile her zaman nesne markette olmaz. 100, 500 ve 1000 ep kuponları belli sürelerde nesne markette satışa geliyor, her zaman nesne markette bulunmamaktadır, yani bazı zamanlarda var. Bunun süreleri ise maalesef bilinmiyor. Yani rastgele diyebiliriz. Yani kısacası 50 ep kuponu dışındaki kuponlar nesne markete belirli sürelerde geliyor, her zaman gelmiyor. Bu yüzden de piyasası biraz yüksektir diyebiliriz. Mesela Metin2 TR Marmara sunucusunda 1k EP kuponu ortalama 20-25 won arasında satılmaktadır.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir