Metin2 Hangi Efsun Hangi İteme Gelir? {Tüm Efsunlar}

Selamlar değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere Metin2’de hangi efsun hangi iteme gelmektedir tablo halinde onun listesini paylaşacağız.

Metin2’de itemlere birbirinden güzel efsunlar gelebiliyor. Bu efsunlar çoğunlukla farklı farklı itemlerde oluyor. Yani küpeye gelen bir efsun mesela kalkana gelemiyor. Veya sadece kaska gelebilecek özel efsunlar mevcut. İşte bunları ayırt etmek için sizlere tablo halinde hangi efsun hangi itemde yer alır onu oluşturduk. Aşağıdan görsel olarak 3 farklı efsun listesine bakabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler bol güzel efsunlar dileriz.

Metin2 Hangi Efsun Hangi İteme Gelir

EFSUN VE İTEM TABLOSU 1:

EFSUN VE İTEM TABLOSU 2:

EFSUN VE İTEM TABLOSU 3:

Metin 2’de hangi efsun-özellik hangi itemlere gelir onun listesini paylaştık. Bu tabloya bakarak efsunların nelere gelebileceğini görebilirsiniz. Dilerseniz görselleri bilgisayarınıza indirip oradan da sürekli bakabilirsiniz.

Efsun tablosundan da gördüğünüz gibi saldırı değeri, zehirleme şansı, sersemlik karşısında bağışıklık, yavaşlama bağışıklılığı vb. gibi efsunlar sadece 1 çeşit iteme gelebiliyor. Mesela saldırı değeri sadece zırhlara gelebiliyor. Aynı şekilde sersemlik bağışıklılığı sadece kalkan itemlerine gelebilmektedir. Bu şekilde yukarıdaki görsellerden tüm efsun-item karşılaştırmalarına bakabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir