Metin2 Kahin Görevi Kaçta Yenileniyor? M2 Altın Kahin Yarışması Kaça Sıfırlanıyor?

Herkese merhabalar değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere Metin2’de altın kahin görevi saat kaçta yenileniyor ve sıfırlanıyor onu anlatacağız.

Metin2’nin en sevilen eventlerinden olan Kahin yarışması günlük 5 kere oynanıyor. Yani bir karakterde günde maksimum 5 defa kahin yarışmasına katılabilirsiniz. Haliyle günlük görevi bitirdiğinizde bir sonraki günü beklemeniz gerekiyor. Sonuç olarak kahin eventinin sıfırlanacağı zaman ve tarih özellikle farm yapan kişiler tarafından merak ediliyor. Şimdi sizlere kahin yarışması eventinin sıfırlanma süreleri ile ilgili detayları aktaralım.

Metin2’de Kahin Yarışması Görevi Saat Kaçta Sıfırlanıyor?

Metin2’de altın kahin sandığı ödüllü kahin yarışması görevi gece saat 05:00 ‘da yenilenmektedir. Yani kahin görevleri her gün gece saat 05:00 ‘da yenileniyor. Günde toplam 5 kahin tarot kartı toplanıyor. Ardından bu kartlarla kahin yarışmasına katılabiliyorsunuz ve kahin jetonları topluyorsunuz. Toplam 60 jeton ile 1 adet altın kahin sandığı kazanabilirsiniz. Bu yüzden eğer günlük 5 kahin görevini tamamlamak isterseniz gece 5’e kadar beş turu da toplamanız gerekiyor. 1 tarot seti 18 kart içeriyor. Yani 18 kartı otomatik çarınız toplarsa 1 set kazanmış olursunuz.

Kısacası kahin yarışması görevleri her gece saat 05:00 ‘da yenileniyor yani sıfırlanıyor. Birde şöyle bir durum var, diyelim saat tam 04:59 ve sizin de atıyorum 3 adet daha toplamanız gerekiyor. İşte 1 dakika içinde bunu toplayamazsanız otomatik set sayısı 18’e yükselecektir yani sıfırlanmış oluyor. Ama etp görevlerinde böyle değil. ETP’de saat gece 3’ü geçse bile 5 adeti tamamlayıp simyacıya gidip tekrar alabiliyorsunuz. Ama kahin görevlerinde otomatikman sıfırlanıyor.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir