Metin2 Lykos Nerede Çıkar, Haritada Nerede Bulunur? Lykos’dan Ne Düşer?

Selamlar değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere Metin2’de Lykos nerede çıkar, içinden ne düşer onları anlatacağız.

Metin2’de bazı boss canavarlar nadir çıkabiliyor. Özellikle canavar kartı görevlerinde ve normal seviye görevlerinde bu özel boss slotlar çok lazım olabiliyor. Görevlerde gerekli olan özel boss slotlar genellikle 1. ve 2. köylerde çıkmaktadır. Seviyesi düşük olanlar 1. köyde biraz daha yüksek seviyeli olanlar 2. köylerde çıkmaktadır. Özel bosslardan birisi olan Lykos ise 1. köyde çıkıyor. Lykos 30 level bir slottur ve canavar kartı görevlerinde karşımıza çıkabiliyor. Ayrıca 44 seviyede açılan “Define Haritası” görevi için de Lykos kesilmesi gerekiyor. Şimdi sizlere Lykos nerede çıkar, haritada nerededir onu gösterelim ve içinden neler düşer onları yazalım.

Lykos Nerede Çıkar? Haritada Nerededir?

Lykos haritada 1. köylerde çıkmaktadır. Mavi bayrak, kırmızı bayrak ve sarı bayrakların 1. köylerinde çıkıyor. Lykos mavi bayrakta haritada alt taraflarda çıkar.

Yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi Lykos mavi bayrak 1. köyde haritanın alt bölgelerinde çıkıyor. Şimdi hem mavi hem de kırmızı bayrakta Lykos tam olarak hangi bölgede çıkar harita üzerinden gösterelim.

Lykos Mavi bayraktaki yeri (1. köy):

Lykos mavi bayrak 1. köyde haritanın alt taraflarında çıkar. Yukarıda kırmızı alan içerisinde Lykos’u bulabilirsiniz.

Lykos Kırmızı bayraktaki yeri (1. köy):

Lykos kırmızı bayrakta ise yine 1. köyde ve haritanın sağ alt taraflarında çıkmaktadır. Yukarıdaki haritada gördüğünüz gibi sağ alt bölgede Lykos’u bulabilir ve kesebilirsiniz. Böylece görevlerinizi bitirebilirsiniz.

Lykos İçerisinden Neler Düşer, Hangi İtemler Çıkar?

Lykos’un içinden çıkabilecek eşyalar şu şekilde:

  • Şanslı Bıçak
  • Orkide Kılıcı
  • Büyücü Plaka Zırh
  • Abanoz Küpe
  • Define Haritası (Görev İtemi)
  • Kurt Postu+

Bu itemlerden en değerlisi abanoz küpedir. Çünkü efsunlu düşme ihtimali vardır. Mesela 10 yarılı, 20 eşyalı vs. efsunlu abanoz küpe çıkarsa çok yüksek fiyatlara bunu satabilirsiniz. Aynı şekilde + basma eşyalarından olan kurt postu+ lı da güzel paralara satılabilir. İyi oyunlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir