Metin2 Ork Reisi Nerede Çıkar? Ork Reisi Vadi Haritasındaki Yerleri Neresi?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Metin2’de Ork Reisi nerede çıkar, hangi mapte bulunur, haritadaki spawn noktaları neresidir kısaca hakkında bilgi paylaşacağız.

Ork Reisi 50 level patron bir bosstur. Oyunda biyolog görevleri için kesilmesi gerekebilen boss patronlar arasında geliyor. Ork Reisi’nin canı kendiliğinden yenilenebiliyor, bu yüzden kesilmesi biraz zordur diyebiliriz. Daha doğrusu eğer 30 seviye iseniz grup halinde kesebilirsiniz. Veya itemleriniz sağlamsa tek başınıza da kesebilmeniz mümkün. Şimdi diğer detaylara bakalım.

Ork Reisi Nerede Çıkar, Hangi Haritada?

Metin2’De Ork Reisi Seungryong Vadisi’nde çıkmaktadır. Seungryong Vadisi’nde aşağıda paylaştığımız haritadaki kırmızı kutuyla işaretlediğimiz bölgelerde Ork Reisi’ni bulabilirsiniz. Ork Reisi’ni vadide aşağıdaki haritanın kırmızı noktalarında bulabilirsiniz. Eğer baktığınız CH’de bulamazsanız CH değiştirip tekrar kontrol edin. Büyük ihtimalle farklı CH’lerde bulursunuz.

Ork Reisi vadideki çıkış yerleri
Ork Reisi vadideki çıkış yerleri

Ork Reisi slotunun içerisinden aşağıdaki itemler düşebiliyor:

  • Genç Pet Kitabı
  • Ruh Taşı
  • Ork Reisi Sandığı
  • Temel Taşı
  • Liderin Notları (Biyolog Görevi)
  • Liderlerin Ruh Taşı (Biyolog Görevi)

Ork Reisi’nin içerisinden “Ork Reisi Sandığı” çıkabiliyor. Bunu pazarlarda 5-10 m civarlarında satabilirsiniz. Ork Reisi sandığının içerisinden bazı yüksek seviye itemler çıkmaktadır.

Ork Reisi Kaç Dakikada Bir Çıkıyor?

Ork Reisi her 2 saatte bir yukarıda paylaştığımız haritada kırmızı alanlarda rastgele çıkmaktadır. Yani her 2 saatte bir spawn noktalarında rastgele beliriyor. Mesela CH2’de diyelim ki Ork Reisi bulamadınız. O zaman CH değiştirip tekrar kontrol edebilirsiniz. Veya 2 saat bekleyip yeniden ortaya çıkmasını bekleyebilirsiniz. Ork Reisi’ni yukarıdaki kırmızı alanlarda arayabilirsiniz. Dediğimiz gibi 2 saatte bir belirdiği için kırmızı alanlara bakarak kolaylıkla gün içerisinde denk gelebilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir