Metin2 Yutnori’de Level Sınırı Var mı? Yutnori Sınır Kaç LV, 30 mu?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Metin2’nin yeni etkinliği yutnori için level sınırı bulunuyor mu bulunmuyor mu hakkında bilgi paylaşacağız.

Metin2’nin sevilen etkinliklerinden birisi de Yutnori etkinliğidir. Yutnori etkinliği ile altın yutnori kupaları kazanabilir ve güzel fiyatlara satabilirsiniz. Dilerseniz sandık açılışı yapıp güzel hediyeler kazanabilirsiniz. Yutnori’ye 1 level çarlar katılamadığı için bazı oyuncular level sınırı kaç merak etti. Şimdi detayları sizlere iletelim.

Metin2’de Yutnori Level Sınırı Kaçtır?

Metin2’de Yutnori etkinliğine katılmak için en az 30 level olmanız gerekmektedir. Yani yutnori etkinliği sınırı 30 leveldir. Eğer 1 level veya 1-29 level arası bir çarınız varsa maalesef yutnori kasamazsınız. Bundan dolayı etkinliğe katılmak ve yutnori kupaları kazanmak için en az 30 seviye olmanız gerekiyor. 30 level olduktan sonra okçu ile 2. köyde güzel farmlar yapabilirsiniz.

2023 yılı içerisinde Yutnori etkinliği 12 Ekim ve 1 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Etkinlik için çarın slot kesmesi yeterlidir. Yani aynı gümüş okey kasmak gibi çar slotlara vurdukça yutnori tahtası kasabiliyor. Yani Yutnori etkinliği için Kahin etkinliğindeki gibi görevler bölümünden görev alıp başlamanıza gerek yoktur. Otomatikman slot kesildiğinde yutnori oyun tahtası kasabilirsiniz.

Kısacası yutnori lv sınırı 30’dur. Yutnori için saat yenilemesi de bulunmuyor. Mesela ETP görevleri gece 3’te veya kahin görevi gece 5’te yenileniyordu. Yutnoride ise saat yenilenmesi yoktur. 1 Kasım 2023’e kadar slot keserek yutnori kasabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir