Metin2’de CH1’e Girme Yöntemi | CH 1’e Nasıl Girilir?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Metin2’de full olan CH1’e nasıl giriş yaparız onun taktiğini anlatacağız.

Metin 2’de bildiğiniz gibi en az 4 farklı CH yani sunucu mevcut. Bunlar CH1, CH2, CH3, CH4 şeklinde devam etmektedir. Bu CH’lerden en kalabalık olanı her zaman CH1 olmaktadır. Bazı zamanlar CH1 full yani dolu oluyor. Haliyle CH 1’e girilmiyor. Oyuna girmek için diğer ch’lerden birisine girmemiz gerekiyor. Fakat CH1’e geçmek için çok güzel bir yöntem mevcuttur. Şimdi sizlere resimler eşliğinde bu yöntemi anlatalım.

Metin2 CH1’e Girme Yöntemi

1-) Öncelikle herhangi bir CH’ye giriyoruz. Mesela CH3’e girin. Ardından 1. köydeki “Işınlayıcı” ‘ya gidiyoruz.

2-) Işınlayıcıya tıklıyoruz, sonrasında “Seyehat etmek istiyorum” ve “Evet” butonlarına basıyoruz. Ardından “Devam” butonuna basıyoruz ve orada çıkan “Zodyak Tapınağı” ‘na ışınlanıyoruz. Ardından otomatikman Zodyak tapınağına gitmiş oluyoruz.

3-) Burada hemen karşımıza “Keşiş Milbon” çıkacak. Ona tıklıyoruz.

4-) Ardından en altın bir üstünde “Köye Geri Dön” seçeneği yer alacak buraya basıyoruz.

5-) Sonrasında otomatikman 1. köye geri ışınlanmış olacağız üstelik CH1’de. Evet yanlış duymadınız ilk başta ch3 deydik fakat bu şekilde yaptığımızda otomatikman CH1’e geçiş sağlamış olduk. Zodyak tapınağından köye geri döne bastığınızda 1. köye geri döndüğünüzde sağ üst tarafa bakarsanız otomatikman CH1’e geçiş yaptığınızı göreceksiniz. Böylelikle hızlı bir şekilde full kalabalık olan CH1’e giriş yapmış oluyoruz. Aşağıdaki resimden de bakabilirsiniz.

6-) Evet yöntem bu kadar basit arkadaşlar. Tekrardan kısaca anlatalım; önce herhangi bir CH’ye giriş yapın. Ardından 1. köydeki ışınlayıcıdan zodyak tapınağına ışınlanın. Oradan da köye geri dön deyin ve otomatikman CH 1’de 1. köyde oyuna başlamış olursunuz. Bu şekilde kolaylıkla ch 1’e giriş yapabilirsiniz.

Böylelikle full dolu olan CH1’e kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. Umarız yararlı olur iyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir