Naruto Baryon Mod Kaçıncı Bölümde Gözüktü? (Anime ve Manga Bölümü Kaç?)

Beklenen an geldi. Evet yazıyı biraz geç yayınlıyorum fakat yayınlamadan olmazdı. Yıllardır birlikte büyüdüğümüz Naruto son formuna kavuştu. Animedeki bütün karekterleri unutun. Narutonun son halini geçebilecek bir karakter şuan yok. Hatta animedeki tüm karakterleri toplayın Naruto’nun son formu bir yana. Naruto yine tek başına hepsini devirir. Ciddiyim arkadaşlar. Yeni form; Baryon modu

Öncelikle Naruto’nun Baryon modu görüntüsünü paylaşalım:

Naruto Baryon Modu | Görsel kaynak : Crunchyroll Collection
Naruto Baryon Modu | Görsel kaynak : Crunchyroll Collection (Youtube kanalı)

Evet Naruto’nun son formu bu. Aslında mangada daha iyi çizilmiş fakat animede biraz farklı geldi. Yine de gerçekten çok güzel duruyor. Youtube’dan baryon mod yazıp aratarak daha detaylı izleyebilirsiniz.

Naruto Baryon Modu Anime ve Manga’da Kaçıncı Bölümde Çıkacak?

Naruto’nun Baryon modu;

  • Animede ==> Boruto 216. bölümde çıkıyor.
  • Mangada ==> Boruto 52. bölümde çıkıyor.

Naruto Baryon modu animede ilk olarak geçtiğimiz Pazar günü yayınlanan yani 19 Eylül Pazar 2021 tarihinde yayınlanan Boruto’nun 216. bölümünün son sahnesinde gözüktü. Önümüzdeki bölümde ise Naruto vs Isshiki savaşını izleyeceğiz. Naruto burada Baryon modunu kullanarak savaşacak ki gelecek bölüm fragmanından Isshiki’nin epey pert olacağını anlayabiliriz. Neyse fazla spoiler vermeyeyim. Ama size şunu söyleyebilirim Naruto izleyenlerin ve Naruto’yu sevenlerin en keyif alacağı bölüm önümüzdeki 217. bölüm olacak. Şimdi biraz Baryon mod hakkında kısa bilgi verelim.

Naruto Baryon modunun şuanda animede en güçlü karakter olarak belirtilen Isshiki’den en az 3-4 kat daha güçlü olduğu söyleniyor. Hatta sadece güç olarak değil, fiziksel, mental, hız vb. her açıdan Isshiki’den 3-4 kat daha üstün olacak. Zaten gelecek bölüm fragmanını izlediyseniz ne demek istediğimi anlarsınız. Fakat tabii ki her gücün bir karşılığı olmalı. (Bundan Sonrası Spoiler) Kurama, Naruto’ya bu gücü kullanırsan ölürsün demişti. Naruto da tabii ki köyünü koruması için hemen teklifi kabul etti. Ama Naruto’nun bilmediği bir şey var. Bu gücü kullanırsa aslında ölen kendisi değil Kurama olacak. Kurama eğer doğruyu söyleseydi Naruto bunu kabul etmeyeceğini biliyordu. Bunun için de yalan söylemek zorunda kaldı diyebiliriz. Gerçekten köyde 8. hokage taş anıtının yerine Kurama’nın anıtı dikilebilir o derece özleyeceğiz kendisini. Ama %100 Kurama kesin ölecek diye bir şey demek de yanlış olur. Çünkü Manga’nın yapımcısı değişti. Çok çok çok düşük bir ihtimal de olsa belki Kurama geri gelir bilemeyiz. Ama %99.99 Kurama maalesef öldü desek doğru olur. Bu konuyu belki ilerde detaylı anlatırım.

Yavaştan yazımızın sonuna gelelim. Eğer Naruto ve Naruto Shippuuden’i bitirdiyseniz Boruto’ya da başlamanızı ve son bölüme kadar gelmenizi tavsiye ederim. Gerçekten özellikle önceki bölüm ve yeni çıkacak bölüm Naruto Baryon modlu bölümler efsane olacak. Çünkü Naruto Baryon modu Naruto Shippuuden’deki bilge kage moddan daha güçlü. Yani Rikudou Sennin’den bile güçlü bir mod diyebiliriz. Tabii bu benim görüşüm ama gerçekten öyle duruyor. Yine de gelecek bölümlerde daha detaylı göreceğiz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir