Netflix Alternatifi Ücretsiz ve Yasal Platformlar Hangileridir?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Netflix’e alternatif olan ücretsiz ve legal uygulamalar nelerdir onları paylaşacağız.

Netflix dünyanın en iyi dizi/film yayın hizmeti yapan uygulamalarından birisidir. Birçok ülkede Netflix’e abone olan milyonlarca kişi bulunmaktadır. Netflix ücretleri bazı kişilere göre uygun olurken bazı kişilere göre ise pahalıdır. Fiyatların pahalı olduğunu düşünenler haliyle Netflix’e alternatif ücretsiz uygulamalar nelerdir onları merak ediyor. Sizler için Netflix alternatifi 7 ücretsiz ve legal uygulama bulduk. Bu platformlara giriş yaparak ücretsiz şekilde film ve dizi izleyebiliyorsunuz. Şimdi sizlere Netflix benzeri ve alternatif olabilecek dünya çapında tamamen ücretsiz ve legal platformlar neresidir isimlerini yazalım.

Netflix’e Alternatif Olan Legal ve Ücretsiz Uygulamalar Nelerdir?

Netflix alternatifi ücretsiz ve yasal platformlar aşağıdaki gibidir. Uygulamanın isimlerinin sağ tarafına web sitelerinin adreslerini de yazdık. Bu arada sizlerin de bildiği ücretsiz uygulamalar varsa yorum olarak bize yazabilirsiniz.

Netflix Alternatifi Platformlar:

  • Tubi TV ==> tubitv.com
  • Sony Crackle ==> www.crackle.com
  • SnagFilms (Kapandı)
  • Pluto TV ==> pluto.tv
  • Popcornflix ==> popcornflix.com
  • Yidio ==> www.yidio.com
  • Vudu ==> www.vudu.com

Netflix alternatifi legal ve ücretsiz platformlar bu şekildedir. Bu platformlar tamamen ücretsizdir. Siteye girerek ister masaüstünde isterseniz de mobil cep telefonlarınızdan ücretsiz film ve dizi izleyebilirsiniz. Bu platformlardan en beğenilenlerinden olan SnagFilms 2020 yılında kapanmıştı, fakat yine de listeye eklemek istedik. Diğer sitelerden de bazıları açılmayabiliyor. Bunun nedeni ise o sitelerin Türkiye’den erişimin olmaması olabilir. Bu yüzden vpn bağlantısı ile açılmayan sitelere giriş yapabilir ve ücretsiz legal şekilde film-dizi izleyebilirsiniz.

Dediğimiz gibi arkadaşlar bu Netflix alternatifi uygulamalar tamamen ücretsizdir ve legaldir. Bunlar resmi legal olarak geçiyor illegal sayılmamaktadır. Yani normal film sitesi gibi değil. Hatta bu ismini paylaştığımız uygulamaların bazıları kendi filmlerini ve dizilerini de paylaşıyor. Nasıl Netflix’in kendi orijinal yapımları varsa bu paylaştığımız ücretsiz platformların bazılarında da kendi yapımları mevcuttur.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir